نصرتی: پرسپولیس باید هر چه زودتر از این شرایط عجیب خارج شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه در حال حاضر شرایط عجیبی دارد و باید هر چه زودتر از این شرایط خارج شود.

محمد نصرتی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه همه این شرایط را می‌بینند و از اوضاع نابسامان مطلع هستند. همه الان نگران پرسپولیس هستند و مدیریت باید هر چه زودتر تدابیری بیاندیشد تا باشگاه از این شرایط عجیب خارج شود.

وی افزود: مدیران بیایند و پاسخ دهند که چگونه با بازیکن قرارداد بسته‌اند که الان ۳ تن از بهترین‌های این تیم آینده‌شان با تیم در ابهام قرار دارد؟ چرا علی علیپور به عنوان آقای گل تیم نباید قرارداد داشته باشد که به راحتی تیم را ترک کند؟ چرا مهدی ترابی که با باشگاه قرارداد داشت به راحتی تیم را ترک کرد؟ الان بشار رسن هم چنین شرایطی دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تیم باید حدود ۱۵ روز دیگر کارش را در لیگ آغاز کند. چرا نباید در تمرینات آماده‌سازی که حساس‌ترین مقطع فصل برای یک مربی است، بازیکنانش را در اختیار داشته باشد؟ مدیریت بیاید و پاسخ همه این چراها را بدهد.

نصرتی گفت: پرسپولیس باید چند وقت دیگر در فینال لیگ قهرمانان آسیا از اعتبار و آبروی فوتبال ایران دفاع کند. در هیچ جای دنیا چنین اتفاقات عجیبی را شاهد نیستیم و این ابهامات و بلاتکلیفی برای هیچ تیمی خوب نیست. آن هم برای فینالیست آسیا.

وی گفت: نباید پس از فینال آسیا دنبال «ای کاش‌ها» برویم. باید از همین الان بستر را فراهم کنیم تا مربی در آرامش کامل کارش را انجام دهد و دغدغه‌ای جز آماده کردن تیم برای فصلی سخت نداشته باشد. اگر در این شرایط باقی بمانیم کار به مراتب سخت‌تر می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: یحیی گل‌محمدی و بازیکنان به بهترین نحو کارشان را تا الان انجام دادند و حتی بیشتر از توانشان را برای موفقیت تیم گذاشتند. حق آنها نیست که بخواهند با این مشکلات دست و پنجه نرم کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha