۳۰۰ برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی در استان سمنان برگزار می‌شود

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: برگزاری ۳۰۰ برنامه مختلف به مناسبت هفته تربیت بدنی در این استان برنامه‌ریزی شده که با توجه به شرایط فعلی بخشی از برنامه‌ها به فضای مجازی منتقل شده است.

به گزارش ایرنا، مصطفی مرادی روز یکشنبه همزمان با هفته تربیت بدنی در بازدید از خبرگزاری ایرنا استان سمنان ابراز داشت:  برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی در فضای مجازی می‌تواند در همگانی کردن ورزش موثر باشد.

وی افزود: رسانه‌ها با گسترش تعامل با هیات‌های ورزشی استان به ارتقای سطح ورزش سمنان کمک کنند زیرا ورزش علاوه بر پیشگیری از ابتلا به بیماری، بهترین جایگزین برای روابط انسانی که در شرایط فعلی محدود شده است، می‌باشد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ادامه داد: تعامل و همکاری با رسانه‌ها، به ویژه ایرنا که خبرگزاری رسمی کشور است، فرصت خوبی برای کارگزاران نظام و مسئولان حکومتی است که از نظرات مردم در خصوص فعالیت‌های خود مطلع شوند.

مرادی افزایش نشاط و امید اجتماعی را مهمترین مساله روز دانست و گفت: در صدد فراهم کردن شرایط برای گسترش ورزش همگانی و ورزش در خانه در حد توان هستیم.

 وی تاکید کرد: تاثیری که ورزش در افزایش نشاط و سلامتی و تقویت هویت ملی دارد غیر قابل انکار و بی بدیل است و به همین دلیل نیاز است در راستای بهبود شرایط و بسترهای کاری تلاش شود.

محمد جهانگیریان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان نیز در این نشست گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های مرکز سمنان ارائه کرد.

۴۶ هیات ورزشی در استان سمنان فعالیت می‌کنند.

هفته تربیت بدنی هر سال از ۲۶ مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها