ترسناک‌ترین تیمِ لیگ بیستم کیست؟ هت‌تریک بعد از هفت سال

تهران- ایرنا فولاد خوزستان با توجه به خریدهایی که داشته و بازیکنانی که پیش از این در ترکیب خود داشت به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جدید تبدیل شده است.

به گزارش ایرنا، سومی در لیگ نوزدهم و قرار گرفتن بالای سر تیم‌های بزرگی چون تراکتور و سپاهان نشان داد که فولادِ جواد نکونام تیم یک‌دست و قابل احترامی است. آنها در فصل نقل و انتقالات روزهای نگران‌کننده‌ای را پشت سر گذاشتند. شایعه جدایی نکونام و سعید آذری مطرح بود اما هر دو در سِمت‌های خود ماندند. از طرفی پنجره نقل و انتقالاتی تیم خوزستانی بسته شد ولی مجددا باز شد و به تدریج روزهای سخت به اتمام رسید و ثبات در تیم حاکم شد.

فولاد در سکوت و به دور از هیاهو مهره خرید و چند بازیکن انگشت‌شمار را از دست داد. این تیم اردوهای مختلفی را برگزار کرده و قرار است بازهم به سفرهایش ادامه دهد. این تیم در چهار بازی تدارکاتی به چهار پیروزی دست پیدا کرده و رقبای لیگ برتری و غیر لیگ برتری را از پیش رو برداشته است.

در ادامه نگاهی به لیست پرستاره و تکمیل فولاد می‌اندازیم. شهاب گردان در درون دروازه جدا شد ولی به حای او محسن فروزان آمد تا در کنار احسان مرادیان، گلرهای فولاد در لیگ بیستم باشند. در قلب خط دفاعی موسی کولیبالی، عارف آغاسی و ایوب والی ماندند و مهران موسوی و سینا شاه‌عباسی جذب شدند. در کناره‌های به جز وحید حیدریه، صالح حردانی و مجتبی نجاریان شاهد حضور مهران درخشان‌مهر هم هستیم.

در خط هافبک محمد آبشک، ایاندا پاتوسی، زبیر نیک‌نفس، احمد عبدالله‌زاده، فرشاد احمدزاده، محمد قاسمی‌نژاد و ... ماندنی شدند و نفراتی چون محمدرضا عباسی و حسین ابراهیمی به خدمت گرفته شدند. در کنار این نفرات جوانانی چون عارف غلام‌پور، بهزاد دودانگه و علی سبحانی هم باید به چشم بیایند.

در خط حمله حسن بیت‌سعید رفت اما شروین بزرگ و ساسان انصاری آمدند. تکلیف امیرحسین باقرپور و وحید نامداری هم مشخص خواهد شد و ممکن است هر دو نفر در فولاد بمانند.

در کنار این بازیکنانی که گفته شد بازهم نفرات دیگری هم چون صابر حردانی، سینا زامهران، میلاد بدرقه، عباس بوعذار و ... هم هستند که لیست فولاد را پروپیمان‌تر و تکمیل‌تر می‌کند. تیمی که در هیچ پستی احساس ضعف نمی‌کند و حداقل ۲ بازیکن را برای هر قسمت از زمین دارد.

بدون شک جواد نکونام و سعید آذری به دنبال این هستند تا سومین قهرمانی فولاد در لیگ برتر را جشن بگیرند و در لیگ قهرمانان آسیا برای چهارمین بار به مرحله گروهی برسند و برای دومین بار به دور دوم راه پیدا کنند. فولاد در سال‌های ۱۳۸۴ و ۱۳۹۳ قهرمان لیگ برتر شده و باید دید پس از هفت سال هت‌تریک این تیم به ثبت خواهد رسید یا خیر. فعلا باید آنها را ترسناک‌ترین تیم لیگ در فصل جدید دانست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha