قوه قضاییه در برخورد با اخلالگران حامی ناجا است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز نیروی انتظامی برای آسایش مردم در جامعه با اخلالگران نظم و امنیت با اقتدار برخورد می‌کند که البته قوه قضاییه نیز در این زمینه حامی ناجا است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز یکشنبه در آیین تجلیل از خانواده معظم شهدا، جانباران، آزادگان، رزمندگان و فرماندهان شاخص و پیشکسوت ناجا، افزود: امروز به حول و قوه الهی و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و همت فرماندهان و مدیران هماهنگی خوبی در نیروی انتظامی وجود دارد و امور به خوبی پیش می رود، اما تا رسیدن به نقطه مطلوب و اجرایی شدن منویات مقام عظمای ولایت فاصله داریم.

فرمانده ناجا اضافه کرد: امیدواریم با لطف و عنایت الهی، همت همکاران و تکنولوژی های روز مسیر پیش رو را در رسیدن به پلیس تراز انقلاب اسلامی با سرعت و دقت بیشتری طی کنیم؛ انصافا در این زمینه نیروی انتظامی تاکنون نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

وی گفت: پلیس امروز ضمن انجام وظیفه ذاتی خود (حفظ نظم و امنیت و دفاع از جان و ناموس مردم) در کنار مردم در حال خدمت رسانی است؛ مقام معظم رهبری درباره نیروی انتظامی فرموده اند، «ناجا یک ویژگی دارد و آن این است که یک نهاد خدمتی و خدمتگزار است»، که این امر باعث افتخار برای ما است و بایستی در راستای ارتقاء آن بیش از گذشته تلاش کنیم.

سردار اشتری به نقش ناجا در دوره شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: در این دوره نیروی انتظامی از همان روزهای اول با تمام ظرفیت ورود پیدا کرد و در برخورد با مفسدان و اخلالگران، مدیریت فضای مجازی، تجهیز بیمارستان ها برای پذیرش بیماران کرونایی و ... به خوبی وظایف خود را انجام داد.

وی ادامه داد: امروز نیز نیروی انتظامی برای آسایش مردم در جامعه با اخلالگران نظم و امنیت با اقتدار برخورد می کند که بحمد اله قوه قضائیه نیز در این زمینه حامی ناجا است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امروز در مراسم صبحگاه ناجا (همزمان با هفته نیروی انتظامی) حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه حضور داشتند عنوان کرد: امیدواریم بیانات ایشان باعث تقویت روحیه همکاران ما و بهتر انجام شدن ماموریت ها در نیروی انتظامی شود.

سردار اشتری گفت: ناجا با اقتدار توام با رأفت و مهربانی، عقلانیت و هوشمندی امور خود را پیش می برد البته موانعی نیز وجود دارد که تا حدودی مرتفع شده است.

فرمانده ناجا به موضوع معیشت کارکنان و اهمیت آن نیز اشاره کرد و گفت: در همه دوره ها موضوع معیشت کارکنان  از اولویت ها بوده که بحمداله تاکنون نیز کارهای مطلوب و چشمگیری انجام شده و امیدواریم بتوانیم با ظرفیت های موجود حداقل امکانات را برای همکاران منظور کنیم.

سردار اشتری افزود: خوشحال هستیم که امروز در خدمت شما خانواده های معزز شهدا، پیشکسوتان و جانبازان هستیم؛ یکی از برنامه های خوب نیروی انتظامی در این هفته دیدار و تکریم از این عزیزان گرانقدر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار جامعه