پویش مشق احسان در بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: پویش "مشق احسان" با هدف تامین لوازم موردنیاز دانش‌آموزان بی بضاعت از جمله نیازهای فناورانه آنها در این استان آغاز شد.

علیرضا پولاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در قالب این پویش کمک‌های مردمی برای تامین لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند در زمینه تسهیل بهره‌مندی صحیح و مناسب از آموزش در فضای مجازی جمع‌آوری می‌شود.

وی اضافه کرد: ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با راه‌اندازی این پویش ۲۷۰ دانش‌آموز نیازمند استان بوشهر را برای برخورداری از امکانات لازم برای ادامه تحصیل مورد حمایت قرار داده‌است. 

پولاد ادامه داد: ستاد کانون‌های مساجد استان بوشهر با شناسایی خانواده‌های نیازمند آمادگی دارد برای تهیه و اهدای بسته‌های معیشتی با افراد اقدامات لازم را انجام دهد. 

وی با اشاره به شرایط خاص جامعه بر اثر شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: همگان وظیفه دارند زمینه درس خواندن و تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی را متناسب با شان و جایگاه ارزشمند آنها فراهم کنند.

پولاد گفت: پویش مشق احسان بهترین فرصت برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در بخش امکانات فناورانه است که مردم می‌توانند با مشارکت در شاد کردن دیگر فرزندان سهیم باشند.

۴۲۷ کانون فرهنگی هنری در مساجد استان بوشهر فعال هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها