فرماندار: پلیس مانع خروج کالاهای اساسی مردم از سقز شود

سنندج - ایرنا - فرماندار ویژه سقز گفت: ماموران انتظامی این شهرستان ضمن تکریم مردم، مبادی ورودی و خروجی را به خوبی کنترل کنند تا کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به راحتی در دسترس آنان قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، کامیل کریمیان روز یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی به مناسبت هفته ناجا، با بیان اینکه، امنیت ایران اسلامی با خون شهدا و مجاهدت رزمندگان و ایثارگران و همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و مردم تامین شده است، اظهار داشت: تمام تلاش دشمن خدشه وارد کردن بر امنیت روانی و اقتصادی مردم است.

وی با اشاره به اینکه نقش پلیس امنیت در آرامش روانی و اقتصادی مردم بسیار مهم است اضافه کرد: هفته نیروی انتظامی امسال با هم برای امنیت و سلامت ، انتخاب شده و این نامگزینی در این برهه نشان دهنده هوشمندی خانواده بزرگ ناجا است.

فرمانده انتظامی سقز هم از افزایش ۳۰ درصدی سرقت های خُرد و کشف ۹۲ درصدی آنها در سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف و کشف قاچاق کالاهای ممنوعه نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است. 

سرهنگ حمید رضایی هچنین از کاهش آمار تصادفات منجر به فوت در شهرستان سقز خبر داد.

در این مراسم، از جمعی از خانواده شهدا، فرماندهان، پیشکسوتان، جانبازان، همیاران سلامت و خیران امنیت ساز تقدیر شد.

 سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha