برگزاری وبینار آموزشی مربیان تیم‌های فوتبال زنان

تهران- ایرنا- وبینار آموزشی برای مربیان تیم‌های فوتبال زنان با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این وبینار آموزشی در حالی امروز (یکشنبه) به مدرسی «فریدون معینی» و با حضور مربیان تیم‌های فوتبال و مربیان ملی برگزار شد که «مهدی محمدنبی» دبیرکل فدراسیون در این جلسه حضور داشت و دقایقی را با مربیان به گفت‌وگو پرداخت.

وی در این وبینار از مربیان خواست تا از نکات آموزشی که در وبینارها مطرح می‌شود بهترین استفاده را برده و سطح دانش خود را افزایش دهند و در استان‌ها با انتقال آن به بازیکنان بستر رشد و توسعه را فراهم کنند.

در این وبینار که با حضور بیش از ۱۶ مربی فوتبال زنان و مربیان تیم‌های ملی  برگزار شد، نکات مختلفی نظیر فلسفه و استایل مربیگری، اجرای فلسفه مربیگری در تمرینات و بازی‌ها، انتخاب بازیکنان در راستای برنامه ریزی و به دست آوردن بهترین نتیجه و طراحی و هماهنگی تمرینات و آشنایی کامل بازیکنان با تمرینات در باشگاه‌ها و تیم‌های ملی و پیروی از یک سیستم خاص مطرح شد.

از دیگر نکاتی که در این وبینار تدریس شد، مطرح کردن برنامه «۵ لحظه فوتبال» بود که بازیکنان باید در تمام ۵ لحظه فوتبال، به قدری آگاهی و آمادگی داشته باشند که با کمترین اشتباه، پیروز شوند. در این وبینار در باره فرآیند یادگیری، تکرار و اشتباه تا زمان کسب پیروزی صحبت شد.

انتخاب روش و برنامه ریزی برای اجرای آن در مسابقات و تمرینات از دیگر مواردی بود که توسط معینی در این وبینار تدریس شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =