شهردار جدید بوشهر اولویت‌‎های کاری خود را مشخص کرد

بوشهر-ایرنا- شهردار جدید بوشهر گفت: ساماندهی پروژه‌‏های نیمه‌‏تمام، مباحث فرهنگی، مسائل مرتبط با پایداری شهر بوشهر، محیط زیست، وصول مطالبات شهرداری از سایر دستگاه‌‏ها برای پیشبرد هر چه بهتر امور از اولویت‎های کاری‌ام در مدت فعالیت در این مسئولیت است.

به گزارش ایرنا، حسین صالحیان روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در حوزه عمرانی که پروژه‎ها و ترافیک بخشی از آن است شهروندان اطمینان داشته باشند روند اجرای پروژه‎ها در بوشهر سرعت می‌‏گیرد.

وی بیان کرد: زمان نیز تا پایان این دوره شورا کوتاه است ولی به عنوان شهردار جدید برای این دوره شورا کار نمی‌کنم و با همکاری تمامی کارکنان شهرداری و همراهی مردم کار را پیش خواهیم برد.

صالحیان اظهار داشت: وصول مطالبات از ادارات و سازمان‎های مختلف از اولویت‌های شهرداری است که در این زمینه انتظار است همکاری و مساعدت لازم با شهرداری صورت گیرد.

وی ادامه داد: باید شرایط مبلمان شهری به صورت اختصاصی برای بوشهر تعریف و تلاش شود تا این شهر رنگ و لعاب مختص خود را داشته باشد.

صالحیان گفت: شهر بوشهر در پهنه کرانه خلیج فارس در همه کشور باید به عنوان الماس بدرخشد که برای تحقق این مهم باید تلاش‎ها چند برابر شود.

وی گفت: شهروندان بوشهری نیز مطمئن باشند که با سلامتی، شفافیت و ارائه خدماتی که برای رفاه مردم است حس امید موجود در آنها تقویت خواهد شد.

شهردار بوشهر در ارتباط با تعطیلی نشست‎های شورای شهر عنوان کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا نمایندگان مردم در شورا حضور داشته باشند زیرا حضور اعضای شورا برای شهردار قوت قلب است و زمینه ارتباط راحت تر شهردار با مردم را فراهم می‏‌کند.

صالحیان گفت: در موضوع ارتباط با مردم این مهم از طریق بازدید از محله‌ها انجام خواهد شد و مردم نیز باید با رویکرد مطالبه‌گری خواسته‌های خود را مطرح کنند.

وی اظهار کرد: با این روحیه مطالبه‌گری مجموعه مدیریت شهری نیز باید هر آن چیزی که در وجود خود دارد به شهروندان ارائه کند.

شهردار بوشهر ادامه داد: اکنون شرایط اقتصادی شهرداری نیز خاص است که امیدواریم با بدست آمدن انسجام شورا بتوان برای حل مشکلات گام اساسی برداشت.

وی افزود: با توجه به اینکه مدت باقیمانده تا پایان فعالیت شورا حدود ۱۱ ماه است ولی با هدف جبران کاستی‌ها در این مدت باید به اندازه ۲۲ ماه کار و تلاش صادقانه کرد.

صالحیان اظهار داشت: در بوشهر نیز پنجشنبه‌ها تعطیل است ولی شهرداری تعطیلی ندارد و باید همواره در مسیر ارائه خدمت به مردم گام برداشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =