مهدی‌پور: جوانان بوکس ایران پتانسیل بالایی دارند/ شرایط اردوی کردستان مناسب نیست

تهران- ایرنا- سرمربی تیم جوانان بوکس ایران با بیان اینکه شاگردانش پتانسیل خوبی برای رسیدن به موفقیت دارند، گفت: شرایط اردوی ما در کردستان خوب نیست و مرحله بعدی تمرینات را در تهران برگزار می‌کنیم.

«رضا مهدی‌پور» روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: مرحله نخست اردوی تیم جوانان را از ابتدای هفته گذشته با حضور ۲۰ بوکسور در کردستان آغاز کردیم که این اردو به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص تعداد زیاد نفرات حاضر در اردو با توجه به شرایط خاص موجود در کشور، گفت:‌در همان ابتدا نفرات را ارزیابی کرده و تعداد بوکسورهای حاضر در اردو را به ۱۲ نفر کاهش دادیم.

مهدی‌پور تصریح کرد: نفراتی که دیگر شرایط سنی حضور در رده نوجوانان را نداشتند و بوکسورهای جوانی که هنوز می‌توانند در رده جوانان مسابقه بدهند، در اردو هستند.

سرمربی تیم جوانان ایران با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی جهان، فروردین ماه سال آینده در لهستان برگزار می‌شود، ادامه داد: فدراسیون جهانی بر برگزاری این مسابقات تاکید دارد. تیم ما توان حضور در هر ۱۰ وزن را دارد، اما گمان می‌کنم بین ۶ تا هشت نفر را اعزام کنیم.

وی گفت: هنوز در ابتدای مسیر آماده‌سازی هستیم و کار زیادی در پیش است. با این حال باید بگویم که جوانان بوکس ایران پتانسیل بالایی دارند و می‌توان به کسب مدال در آوردگاه جهانی امیدوار بود.

مهدی‌پور در خصوص شرایط اردوی کردستان، گفت: وضعیت و امکانات این اردو مناسب نیست و در این خصوص با مسوولان استانی صحبت کردم.

وی افزود: اردوی بعدی را در تهران برگزار خواهیم کرد. چراکه امکانات مجموعه انقلاب تهران مطلوب است و می‌توانیم به بهترین شکل، تیم را آماده کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha