نیروهای مسلح مقتدرانه برای انجام ماموریت ها تلاش می کنند

کرج - ایرنا - استاندار البرز با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت : امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با انگیزه و مقتدرانه برای اجرای موفق ماموریت های خود تلاش می کنند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از استانداری البرز ، عزیزالله شهبازی در صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته نیروی انتظامی  در کرج برگزار شد، افزود: پس از ۴۲ سال تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی، امروز شاهدآن  هستیم که حقانیت نظام جمهوری اسلامی در روز اول ماه ربیع الاول حاصل شد و اکنون سرزمین با عظمت و با شکوهمان با وجود تحریم ها می تواند آخرین دستاوردهای تسلیحاتی خود را صادر کند و نیاز های خود را نیز از طریق سایر کشورها تامین کند که این پیروزی را شادباش می گوییم.

شهبازی گفت: خرسندم از اینکه در البرز یک فرمانده بسیار شایسته فرماندهی نیروی انتظامی استان را بر عهده دارد چراکه توفیقات یک لشکر و سپاه راهبردی و توانمند به فرمانده آن بستگی دارد که  بتواند از حداقل امکانات بیشترین بهره برداری را داشته باشد.

وی افزود: در شورای تامین استان البرز فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، مدیران ارشد دستگاه قضا و اطلاعات و سایر اعضا با هم افزایی و دوستی کامل در جهت برقراری امنیت تلاش می کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه سال گذشته  همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی ها و خروجی ها و اجرای برنامه ها و مصوبات ستاد های استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.

وی گفت: همچنین نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی استان در برپایی بیمارستان های صحرایی و در اختیار قرار دادن کادر بهداشت و درمان نقش پررنگی را ایفا کرده اند.

شهبازی خطاب به نیروهای انتظامی استان، افزود: با توانمندی های شما و ماموریت هایی گسترده ای که دارد امید است با مودت و دوستی و دعوت از مردم به اجتماعی کردن ماموریت های نیروی انتظامی در راه برقراری نظم و امنیت همچنان توفیق یابیم.

فرمانده انتظامی استان البرز نیز دراین صبحگاه گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی برای تجلیل از خانواده پلیس است که همواره با صبوری درتامین امنیت جامعه سهم بسزایی دارند.

سردار عباسعلی محمدیان افزود: : هفته نیروی انتظامی، فرصت مناسبی برای ارتباط و تعامل بیشتر مردم و مسوولان است و امنیت جامعه همواره در گرو همکاری و مشارکت مردم با پلیس است که باید بیش از پیش ادامه یابد. 

وی ادامه داد: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان توسط دستگاه‌های مختلفی در کشورمان صورت می‌گیرد و نیروی انتظامی نیز به عنوان یکی از این دستگاه ها ، اقدام‌های موثری در این خصوص انجام داده است.

 وی خاطرنشان کرد که درسال جاری بیش از هفت تن مواد مخدر  و بیش از ۲هزارو ۵۰۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق  دراستان البرز کشف شده که از اقدامات مهم پلیس استان البرز است .

سردار محمدیان گفت:  سلامتی و امنیت  ۲ نعمت مهم است  بخشی از تامین این امنیت بر عهده نیروی انتظامی است و مردم از این نیرو به عنوان سازمان انقلابی انتظارهایی دارند.

وی به مجرمان هشدار دادکه پلیس هیچ فضای امنی برای آنها نخواهد گذاشت و پلیس بر هرگونه هنجار شکنی درجامعه که موجب سلب آسایش مردم می شود برخورد می کند.

امسال ۲۷ مهر الی ۲ آبان به عنوان هفته نیروی انتظامی با شعار  با هم برای امنیت و سلامت نامگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها