مربی مستعفی استقلال: با طرز فکر برخی افراد نتوانستم کنار بیایم

تهران- ایرنا- مربی بدنساز مستعفی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه با طرز فکر برخی افراد در استقلال نتوانستم کنار بیایم و به همین خاطر از این تیم جدا شدم.

مسعود مومنی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به کناره‌گیری‌اش از کار در استقلال گفت: من در تیم‌های زیادی کار کردم و در سوپرلیگ ترکیه و تیم آنالیا اسپور هم مربی بدنساز بودم. در تیم‌های پیکان، پرسپولیس، صبا هم سابقه کار دارم اما بستر را برای ادامه همکاری با استقلال فراهم ندیدم.

وی افزود: استقلال و پرسپولیس همیشه شرایط خاص خود را دارند و من هم برای کمک به استقلال آمده بودم. من با صمد مرفاوی کار کردم و او از من خواست که به استقلال بیایم. به خاطر احترام او هم این پیشنهاد را قبول کردم. من فوتبال حرفه‌ای روز دنیا را از نزدیک دیدم و آنجا یاد گرفتم که تا زمانی که قرارداد به صورت رسمی امضا نشود، حتی لباس تمرینی هم تن نمی‌کنند اما من به احترام دوستانم در استقلال این کار را انجام دادم و بدون توجه به مسائل مالی کارم را با این تیم آغاز کردم.

مربی بدنساز سابق استقلال تصریح کرد: با بیشتر بازیکنان استقلال رابطه دوستانه دارم. سیروس دین‌محمدی، صمد مرفاوی، حنیف عمران زاده و پرویز مظلومی هم از دوستان من بودند اما باید شان افراد حفظ شود. برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد دلایل جدایی‌اش تصریح کرد: شاید من برای استقلال کوچک بودم. متاسفننه افرادی اطراف تیم حضور داشتند که ذهینیت لیگ ۲ و لیگ ۳ دارند. در این شرایط کار کردن سخت است. در این شرایط هم دیدم که اگر هر چه زودتر بروم بهتر است. همان‌ها دنبال افرادی بروند که بزرگ باشند اما در مجموع برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم. آقایان بروند دنبال افرادی باشند که بزرگ هستند و طرز فکرشان با آنها می‌خواند.

مسعود مومنی هنگام انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال به عنوان بدنساز این تیم معرفی شد اما این همکاری چندان طولانی نبود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =