اجرای پلیس جامعه محور از اهداف مهم ناجا است

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین اجرای پلیس جامعه محور را از اهداف مهم ناجا دانست و گفت: موضوع امنیت مقوله چند وجهی بوده و انجام آن نیازمند توجه و ورود جدی دستگاه‌های ذیربط و مسوول به این حوزه است.

سردار مهدی حاجیان روز یکشنبه و در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین تصریح کرد: شعار امسال هفته نیروی انتظامی با هم و برای امنیت و سلامت نامگذاری شده و به دلیل قرار گرفتن در ماه صفر، آغاز آن از ۲۷ مهر تا دوم آبان ماه تعیین شده است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی استان قزوین در این هفته ۱۲۴ برنامه تعریف شده را در دستور کار خود قرار داده که اجرای آنها به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا و رعایت دستور العمل‌های بهداشتی، بیشتر از طریق فضای مجازی صورت می‌گیرد.

سردار حاجیان خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته و به لطف خداوند در اجرای فرامین مقام معظم رهبری توانستیم موفقیت‌های خوبی را در راستای اجرای قانون و انجام وظایف خود کسب کنیم تا جایی که در بسیاری موارد از جمله کنترل اغتشاشات و کشف موادمخدر جزو استان‌های برتر کشور شناخته شدیم.

به گفته فرمانده وی، نیروی انتظامی استان قزوین در حالی امسال موفق به کشف بزرگترین محموله هرویین کشور شد که در فضای مجازی نیز نقش بسیار فعالی را داشته تا جایی که پلیس فتا به صورت شبانه‌روزی در خدمت شهروندان به انجام وظیفه خود پرداخته است.

سردار حاجیان خاطرنشان کرد: اجرای پلیس هوشمند و الکترونیکی شدن وظایف این نیرو امسال در دستور کار جدی پلیس قرار دارد و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده تا پایان سال جاری شاهد تحقق آنها باشیم.

در ادامه این مراسم ضمن تجلیل و تقدیر از خانواده معظم شهدا و کارکنان ساعی ناجا استان، شرکت کنندگان شاهد اجرای مراسم رژه موتوری یگان ویژه انتظامی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =