فرماندار دامغان: مردم و پلیس پیوندی عمیق دارند

سمنان- ایرنا- فرماندار دامغان ضمن گرامیداشت هفته ناجا، پیوند مردم با پلیس را پیوندی عمیق دانست و گفت: نزدیکی مردم با نیروهای نظامی و انتظامی کشور سبب ایجاد رویکردی پیشگیرانه می‌شود که بدون شک در کاهش جرم تاثیرگذار است.

مهدی بندرآبادی روز یکشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح دامغان به میزبانی فرماندهی انتظامی این شهرستان تصریح کرد: دشمن با پلیدی خود در جنگ اقتصادی اخیر نیز هم چون دیگر صحنه‌ها در برابر عزم و اراده ملت ایران مغلوب خواهد شد.

وی اظهار داشت: دشمن در ابتدای انقلاب با تحمیل جنگ قصد داشت تا جمهوری اسلامی را منزوی کند اما با مقاومت ملت ایران رو به رو شد و نتوانست به هدف خود برسد.

وی ادامه داد: دشمن پس از جنگ با انجام شبیخون و تهاجم فرهنگی با کمک رسانه‌های معاند به دنبال ضربه زدن به اعتقاد مردم و آرمان‌های نظام بود که در این صحنه نیز ناکام ماند.

بندرآبادی اظهار داشت: بدون شک ملت ایران فراز و نشیب‌های انقلاب را به یاد دارد و همواره خود را مدیون رشادت و جانفشانی امام و شهیدان می‌داند.

وی اضافه کرد: دنیا شاهد است که ایران علی‌رغم کاهش درآمدهای نفتی، در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و سیاست‌های دولت به دستاوردهای زیادی رسیده است و به زودی دست دشمن را در جنگ اقتصادی نیز کوتاه خواهد کرد.

امام جمعه دامغان نیز در این مراسم گفت: نیروهای انتظامی خدمات بسیار مهمی را برعهده دارند که قابل ستایش و قدردانی است. 

حجت‌ الاسلام و المسلمین سید محمد حسینیان اضافه کرد: امروز پلیس مقتدر، وظیفه امنیتی خود را به عنوان پرسنل خدوم برعهده دارد و حافظ جان، مال و ناموس مردم است.

وی گفت: امروز نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی در کنار یکدیگر جانفشانی می‌کنند که باید از این همه رشادت تکریم و تجلیل داشت.

در این مراسم همچنین از نمونه‌های ترافیکی و پرسنل نمونه ناجا با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد. 

هفته ناجا از ۲۷ مهر تا ۲ آبان با شعار "باهم برای امنیت و سلامت" برگزار می‌شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها