نیروهای خدماتی مراکز درمانی یزد از پاداش کرونا بهره‌مند شوند

یزد_ایرنا_سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد خواستار دیده شدن نیروهای کارگری مراکز بهداشتی و پرداخت پاداش آنها شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این اداره کل "عماد تشکری" افزود: با شیوع ویروس کرونا در کشور، مدافعان سلامت اعم از پزشکان، پرستاران و دیگر نیروها بعنوان پیشتازان سلامت عمومی تمام تلاش خود را جهت حفظ و صیانت سلامت مردم به کار بسته اند که جای قدردانی دارد. 
وی تصریح کرد: در این میان یکی از بخش هایی که کمتر و یا اصلا دیده نشده اند نیروهای خدماتی هستند که به صورت شرکتی در مراکز بهداشتی استان پا به پای نیروی رسمی و پیمانی آن مراکز مشغول به کار هستند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه کارگران مراکز بهداشتی علاوه بر نظافت، پاکسازی و ضدعفونی بیمارستان‌ها، کارهای شخصی بیماران را به دلیل نداشتن همراه بر عهده دارند و فعالیت آنها در این شرایط همچون دیگر پرسنل حوزه بهداشتی دارای خطرات فراوانی است.

وی ادامه داد: نیروهای خدماتی مظلومان بخش سلامت هستند که باید صدایشان شنیده شود.
وی بر لزوم پرداخت پاداش به نیروهای خدماتی مراکز بهداشتی توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تاکید کرد و گفت: براساس اطلاع واصله بخش کارگری شاغل در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی از حیث پرداخت پاداش دوران کرونا مغفول مانده اند. 
تشکری اظهار داشت: از استاندار یزد تقاضا دارم برای جبران زحمات و ایجاد انگیزه بیشتر در نیروی کار و تاثیر آن در امر خدمات رسانی مطلوب از منابعی که به منظور پاداش و مزایای بیماری کرونا به مراکز درمانی اختصاص می یابد به نحو مقتضی نیروهای خدماتی و شرکتی نیز بهره مند شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها