دیدار خانگی نساجی در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می‌شود

ساری - ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که دیدارهای خانگی تیم نساجی در رقابت‌های لیگ بیستم در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

حسن رنگرز روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در شراط فعلی تصمیم اساسی برای ورزشگاه شهید وطنی مرمت چمن مصنوعی برای برگزاری رقابت های خانگی نساجی در شهید وطنی است و همزمان مباحث فنی و کارشناسی برای کاشت چمن طبیعی نیز انجام می شود.
 وی اظهار داشت : اگر چه طرح تعویض چمن مصنوعی به عنوان یکی از برنامه های اولویت دار برای ورزشگاه شهید وطنی در دستور کار مدیریت ارشد استانی و اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارد، ولی باید پس از اجرا طرح مطالعاتی آن برای سنجش مباحث فنی و اجرایی انجام شود و بدون کار کارشناسی نمی توان به صورت عجولانه نسبت به اجرای طرح اقدام کرد.
رنگرز گفت : شرایط آب و هوایی مازندران ایجاب می کند تا در باره کاشت چمن و نگهداری آن پس از کاشت با کارشناسان فنی بحث و بررسی شود تا بتوانیم اجرای کار را با دقت فنی و اجرایی بالا انجام دهیم که تیم در ادامه کار با مشکل مواجه نشود.
وی افزود : هم اکنون برای مرمت چمن مصنوعی موجود در ورزشگاه وطنی با مدیران این باشگاه به نتیجه رسیدیم و همزمان نیز بحث کارشناسی فنی برای اجرای طرح تعویض چمن را در دستور کار قرار داریم و قطعا هر تصمیمی که به نفع باشگاه نساجی باشد، اتخاذ خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مورد ساخت ضلع غربی سکوی تماشاگران هم ابراز امیدواری کرد که حداکثر تا یک ماه آینده تکمیل شود.

طرح تعویض چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر پس از انتقاد بیشتر سرمربیان تیم های فوتبال لیگ برتری کشور در دستور کار قرار گرفت . بودجه مورد نیاز این طرح هم مرداد ماه امسال در سفر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تامین شد و قرار بود از مهر ماه کار شروع شود ولی تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

نساجی مازندران تنها نماینده این استان در رقابت های لیگ برتر است که امسال با شروع لیگ بیستم ، سومین سال حضورش را در این رقابت ها تجربه می کند.

نساجی لیگ نوزدهم را با ۳۸ امتیاز و کسب جایگاه نهم از میان ۱۶ تیم حاضر در لیگ پشت سر گذاشت.

رقابت های لیگ برتر بیستم بر اساس برنامه سازمان لیگ از دهم آبان ماه شروع می شود. نساجی قائمشهر در هفته اول این رقابت ها مهمان تیم آلومینیوم اراک می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =