عملیات احداث ساختمان پلیس راه محور بروجن به لردگان آغاز شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات احداث ساختمان پلیس راه بروجن به لردگان خبر داد و گفت: این ساختمان در سه کیلومتری شهر بروجن در زمینی مساحت پنج هزار مترمربع و زیربنای ۴۰۰ متر احداث می‌شود.

عزیزالله روشن  روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا، اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح را چهار میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در حال حاضر ۲ میلیارد ریال از میزان اعتبار مورد نیاز تامین و جذب شده است و مابقی آن نیز در فرایند طول اجرای پروژه تامین اعتبار خواهد شد.

به گفته وی،طرح چهار خطه جاده شهرکرد به بروجن به لردگان یکی از مهمترین طرح‌های چهارمحال و بختیاری است که اجرای آن بیش از یک دهه به طول انجامیده است و تکمیل آن تا پایان دولت دوازدهم برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت:محور شهرکرد به بروجن به لردگان یکی از مهمترین و پرترددترین محورهای ارتباطی استان به شمار می‌رود و استان‌های فلات مرکزی را به استان‌های جنوبی متصل می‌کند.

روشن تاکید کرد: اکنون بار ترانزیتی محور بروجن به لردگان با بیش از ۳۰ هزار تردد در شبانه‌روز به ثبت رسیده است، که ایجاد امنیت و ساماندهی و تکمیل چهارخطه کردن این محور از اولویت‌های دولت دوازدهم است.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه دارد که ۲۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و ۲ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است.

بروجن در ۶۰ کیلومتری و لردگان در ۱۶۰کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =