تقاضای تفحص از عملکرد سازمان اروند در مجلس بررسی می‌شود

تهران- ایرنا- نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرار است تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند را بررسی کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور ۲۳۵ نماینده آغاز شد.

احمد امیرآبادی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس گفت: طرح دوفوریتی استفساریه بند ج ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه برای رفع ایراد شورای نگهبان، طرح استفساریه تبصره ۱ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم و لایحه الحاق یک تبصره به ماده ۱۰ قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب (در امور مدنی) در جلسه امروز مجلس بررسی می شود.

وی افزود: نمایندگان قرار است لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای مسافر و کالا بین ایران و سوئیس و موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت ایران و صربستان را بررسی کنند.

وی ادامه داد: انتخاب ناظران در هیأت نظارت اندوخته اسکناس، هیأت نظارت بر چاپ و تحویل اوراق بهادار و شورای برنامه ریزی و توسعه استان‌ها در ۱۱ استان و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان و تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.

به گزارش ایرنا، کریم حسینی رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان دهم شهریور امسال از آغاز فرآیند قانونی برای انجام تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد اروند به دلیل آنچه که وی بی‌انضباطی مالی در سال‌های گذشته نامید توسط دیوان محاسبات کشور خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =