حماس: مقاومت توانایی و ظرفیت به هم زدن معادلات دشمن را دارد

تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی حماس در سالروز عملیات انتقام از "رحبعام زئیوی" وزیر گردشگری پیشین رژیم صهیونیستی تاکید کرد که مقاومت بیش از پیش از توانایی و ظرفیت به هم زدن معادلات دشمن برخوردار است.

به گزارش ایرنا، "حازم قاسم" سخنگوی حماس در صفحه توئیتری خود نوشت :  عملیات‌انتقام  زئیوی پیامی را به دشمن رساند مبنی بر اینکه مقاومت هر لحظه قادر است ضربات سختی به دشمن صهیونیستی وارد کرده و تمامی معادلات آن را به هم بریزد.

حازم در ادامه توئیت نوشت: دوستان این عملیات را در معادله سر به سر  و برای انتقام خون "ابوعلی مصطفی" انجام دادند که توسط احمد سعدات؛ دبیرکل جبهه مردمی فلسطین اعلام شد.
وی افزود: 19 سال پیش، ملت فلسطین و مقاومت یکی از عملیات‌های جهادگرانه منحصره به فرد را شاهد بود، به طوری که گروهی از دوستان در جبهه خلق برای آزادی فلسطین به طور عادلانه زئیفی را قصاص کردند.

 ۱۸ سال پیش در ۱۷ اکتبر سال ۲۰۰۱ گروهی از مبارزان جبهه خلق برای آزادی فلسطین در پاسخ به ترور شهید ابوعلی مصطفی دبیرکل این جنبش "رحبعام زئیوی" وزیر گردشگری رژیم صهیونیستی را کشتند.

"أحمد سعدات" و سه عضو دیگر جبهه خلق برای آزادی فلسطین از ماه اوت سال ۲۰۰۲ میلادی (مرداد ۱۳۸۱) به اتهام ترور «رحبعام زئیوی» وزیر گردشگری پیشین رژیم صهیونیستی در زندان اریحا بسر می برند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =