جوان ارومیه‌ای در جمع گزارشگران لیگ برتر فوتبال قرار گرفت

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: «میررضا ذاکری» کم و سن سال‌ترین گزارشگر ورزشی کشور از شهر ارومیه در لیست ۲۶ نفری گزارشگران لیگ برتر و دسته یک فوتبال ایران در فصل جاری قرار گرفت.

سجاد خوبدل روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این گزارشگر جوان ارومیه‌ای با توجه به عملکرد خوبی که در گزارش دیدارهای لیگ فوتبال چهار سال گذشته داشت، توانست نظر تهیه‌کنندگان ورزشی صدا و سیمای کشور را به خود جلب کند.

وی بیان کرد: «ذاکری» سال گذشته علاوه بر گزارش دیدارهای تیم‌ ۹۰ ارومیه، یک بازی لیگ برتر، هشت بازی لیگ یک و یک بازی جام حذفی را گزارش کرده بود.

وی ادامه داد: این گزارشگر جوان ارومیه‌ای سابقه همکاری با برنامه فوتبال برتر شبکه ۳ و فوتبال یک شبکه ورزش را داشته است.

"میررضا ذاکری"، گزارشگر ۲۱ ساله ارومیه‌ای است که در سال ۱۳۹۳ از بین ۷۰۰ داوطلب مشتاق برای شرکت در تست گزارشگری نفر سوم شد و همکاری‌اش با این رسانه شنیداری را آغاز کرد.

"ذاکری" متولد سال ۱۳۷۸ در ارومیه بوده و در سال ۱۳۹۲ و پس از کسب موافقت مسؤولان تیم فوتبال شهرداری ارومیه، گزارشگری برای لیگ دسته ۲ فوتبال کشور را شروع کرد.

اولین گزارش ذاکری مربوط به دیدار تیم‌های شهرداری ارومیه و صنعت ساری در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور در سال ۱۳۹۳ بود.

این جوان جویای نام چندین سال به عنوان گزارشگر با رادیو ورزش و برنامه سیری در ورزش سیمای آذربایجان‌غربی همکاری کرد و چند سال نیز با رادیو ورزش در تهیه گزارش‌های مختلف اجتماعی مشارکت داشت.

بنا بر اعلام گروه ورزشی صدا و سیما ، جواد خیابانی، پیمان یوسفی، عباس قانع، محمدرضا احمدی، مجتبی صادقیان، علیرضا علیفر، محمد سیانکی، محمدرضا بالاپور، علیرضا دهقانی، حسین اسماعیلی، حسن اسماعیلی، کوروش عزیزی، محسن عزیزی، اکبر آرمنده، مسعود نریموسی، حسین سطوت، افشین چهرازی، علی عرب‌زاده، حسین شیخ‌آزادی، سعید سعودی، و غلامرضا دادخواه، علیرضا جماعتی، حسن علی‌خانی، مجتبی ساعی، صابرصادقیان،میر رضا ذاکری دعوت‌شدگان به تیم گزارشگری رقابت‌های لیگ فوتبال ایران هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =