یک تیم عربستانی از لیگ قهرمانان کنار می‌رود

تهران- ایرنا- یک سایت عرب زبان ادعا کرد که برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ممکن است یکی از ۲ تیم مطرح عربستان نتوانند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورند.

به گزارش ایرنا، سایت صعودی اسپورت نوشت: شنیده‌ها حاکی از آن است که ممکن است یک تیم عربستانی از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باز بماند.

باشگاه‌های النصر، الهلال، الوحده و الاهلی توانسته‌اند جواز حضور در لیگ قهرمانان را بدست آورند و به زودی و طی روزهای آتی کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم نهایی خود را در مورد این کنار گذاشتن یکی از این چهار تیم اعلام خواهد کرد.

البته اخبار زیادی در مورد حذف الهلال از لیگ قهرمانان آسیا به مدت ۲ سال شنیده می‌شود. الهلال پس از ابتلای ۱۷ بازیکنش به ویروس کرونا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از این مسابقات کنار گذاشته شد اما اعتراض آبی پوشان عربستانی به این تصمیم ممکن است عواقبی را برای تیم زرد پوش  در پی داشته باشد.

این خطر حذف، النصر را هم تهدید می‌کند. شاید این باشگاه متمول عربستانی به خاطر عدم پرداخت مطالبات عبدالله آل‌سالم بازیکن سابقش نتواند مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

البته دو تیم دیگر نیز از این تهدید مصون نیستند.

الاهلی و الوحده نیز با بدهی‌های زیاد داخلی و خارجی مواجه هستند. رییس باشگاه الاهلی در اظهاراتی تلویزیونی اعتراف کرد که بیش از ۱۰۰ میلیون ریال سعودی تعهد مالی دارد.

با این حال گفته می‌شود در صورت حذف هر یک از این تیم‌ها، یا تیم پنجم یعنی الفیصلی به لیگ قهرمانان می‌رود و یا المحرق بحرین جایگزین نماینده عربستان می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =