۱۳ کرمانشاهی دیگر قربانی کرونا شدند

کرمانشاه - ایرنا- رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا🔻دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۱۳ نفر دیگر در استان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: شمار قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به ۷۵۰ نفر رسید.

«مهدی محمدی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه افزود: از مجموع🟡۱۳ فوتی براثر ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته به کرونا، چهار نفر در شهرستان کرمانشاه، سه نفر در اسلام‌آبادغرب و در هر یک از شهرستان‌های هرسین، کنگاور، ثلاث باباجانی، گیلانغرب، سرپل ذهاب و روانسر نیز یک نفر فوت کردند.

او در ادامه به رشد بی‌سابقه تعداد بیماران کرونایی بستری در کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: اکنون ۶۲۷ بیمار مربوط به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند که این تعداد نسبت به یک ماه پیش (۲۶ شهریور) دقیقا ۲برابر شده است.

به گفته او❗از این تعداد ۳۹۱ بیمار در شهر کرمانشاه و ۲۰۶ بیمار در شهرستان‌های استان بستری هستند. 

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: همچنین در شبانه‌روز گذشته ۸۰ مورد بیمار مثبت بستری و ۲۴۶ بیمار مثبت سرپایی در استان شناسایی شدند و  اکنون ۶۲۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گفته محمدی 🟡در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۵ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در استان بستری و ۶۸ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha