استمرار کمک‌های مومنانه در شهرستان‌های سمیرم، شهرضا و دهاقان اصفهان

اصفهان- ایرنا- توزیع سبدهای حمایتی، مواد غذایی، لوازم‌التحریر و دیگر اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان در شهرستان‌های دهاقان، سمیرم و شهرضا ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، افزون بر ۲ هزار و ۵۰۰ سبد موادغذایی، بن خرید، غذای گرم و لوازم‌التحریر در روزهای پایانی ماه صفر در میان اقشار حاشیه‌ای، کم‌درآمد، دانش‌آموزان بی‌بضاعت، خانواده‌های زندانیان و کارگران فصلی در این شهرستان‌ها توزیع شد.

گروهی از خیران مردمی در سمیرم در اقدامی خودجوش و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفاظتی افزون بر ۶۰۰ پرس غذای گرم، در سه روز گذشته، بین کارگران سیب‌چین که از استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان به شهرستان سمیرم آمده‌اند توزیع کردند.

رجب فرهمندیان رییس اداره آموزش و پرورش دهاقان از توزیع ۳۰۰ بسته لوازم‌التحریر، ۵۰۰ سبد معیشتی و ۳۰ هزار پرس غذای گرم در میان افراد و خانوارهای آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا با مشارکت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج، بسیج فرهنگیان، بسیج دانش‌آموزی، اتاق اصناف و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در یک هفته گذشته انجام شده است.

۴۰۰ سبد مواد غذایی و اقلام بهداشتی از جمله مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک به ارزش هر بسته ۲ میلیون ریال با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا به خانواده‌های نیازمند و متضرر از شرایط کرونایی اهدا شد.

بر این اساس و در ادامه طرح کمک‌های مومنانه اهدای بن‌های خرید نوشت افزار نیز در شهرستان‌های شهرضا و سمیرم با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج و خیریه‌های مردمی این شهرستان‌ها انجام شد.

سید محمدعلی میرفتاح مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان شهرضا هم از توزیع ۲۰۰ سبد مواد غذایی در ایام شهادت امام حسن‌مجتبی(ع) و ۱۵۰ بن خرید لوازم التحریر به همراه پرداخت هزینه خرید کتاب به ارزش یک میلیون ریال برای هر دانش آموز در بین ۲۰۰ خانوار تحت پوشش این انجمن خبر داد.

شهرستان‌های سمیرم، شهرضا و دهاقان به ترتیب در ۱۶۰، ۷۵ و ۹۰ کیلومتری جنوب استان اصفهان واقع شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =