جمعی از پزشکان ایرانی مقیم عمان  با سفیر ایران در مسقط دیدار کردند

تهران- ایرنا- پنج شنبه گذشته، جمعی از پزشکان ایرانی مقیم عمان با علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان دیدار و گفت‌وگو کردند.  

به گزارش روز شنبه بخش رسانه‌ای سفارت ایران در عمان، این نشست صمیمی در خصوص روابط جمهوری اسلامی ایران و عمان، وضعیت شیوع کرونا، مسائل و مشکلات پزشکان ایرانی مقیم عمان و... تبادل نظر شد.

پزشکان ایرانی در این نشست، بر خدمات شایسته به بیماران تاکید و در این راستا تسهیل فرآیند اشتغال و فعالیت در عمان را مؤثر برشمردند.

همچنین زمینه های موجود برای گسترش همکاری دوکشور از قبیل گردشگری سلامت، مورد تاکید قرار گرفت.  

علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران ضمن تبیین دیدگاه‌های خود پیرامون روابط ایران و عمان بویژه توسعه مناسبات اقتصادی دوکشور، کمک به تعمیق هر چه بیشتر مناسبات دوستانه ایران و عمان و بهره گیری از ظرفیت های موجود در روابط را حائز اهمیت برشمرد.

وی  با اشاره به اهتمام جدی سفارت ایران به وضعیت اتباع ایرانی مقیم عمان، نقش و فعالیت ایرانیان مقیم عمان، را مؤثر و حائز اهمیت خواند.

سفیر ایران در عمان ضمن قدردانی از کادر بهداشت و درمان ایران که در شرایط سخت و خطرناک کرونایی و همچنین تحریم ظالمانه آمریکا، در داخل و خارج از کشور، فعالیت می‌کنند، افزود: کیفیت کار شما، بهترین معرّف کشورمان برای شهروندان عمان و اتباع سایر کشورها در عمان است.  

نجفی تاکید کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در رایزنی با مسوولین ذیربط در عمان، تسهیل و تقویت فعالیت پزشکان ایرانی شاغل در مراکز درمانی این کشور را پیگیری می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =