۱۳۲ برنامه ورزشی همزمان با هفته تربیت‌بدنی در همدان برگزار می‌شود

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان با تاکید بر ایجاد نشاط همگانی در برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی گفت: ۱۳۲ برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی از امروز در سطح این استان آغاز می‌شود.

حمید سیفی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تقویت نشاط همگانی در بین آحاد جامعه سرلوحه اجرای برنامه‌ها در هفته جاری است و البته با توجه به شیوع کرونا قصد داریم برنامه‌ها با حداقل حضور فیزیکی برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی باید در راس برنامه‌ها قرار بگیرد و بر این اساس سعی بر اجرای برنامه‌ها با حداقل ورزشکار است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان در تشریح برنامه‌های مهم هفته تربیت بدنی در این استان گفت: غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه در سطح شهرستان‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: برگزاری نشست‌های تخصصی با سازمان‌های مردم‌نهاد، هیات‌های ورزشی، همایش‌های پیاده‌روی خانگی، مسابقات دارت کارمندان دولت، کارگاه‌های آموزشی ویژه جوانان و خانواده‌ها، برگزاری همایش دوچرخه‌سواری، برگزاری مسابقات سپک تاکرا و پیاده‌روی در بلوار ارم و میزبانی مسابقات پرش ‌با اسب قهرمانی استان در همدان جزو برنامه‌های مهم اجرایی در این هفته است.

سیفی، برگزاری مسابقه دال پلان، لی‌لی، هفت‌سنگ، سمینار آموزشی ویژه باشگاه‌های خصوصی، حضور روسا و مربیان ورزشکاران در نماز جمعه، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی در فضای مجازی در خصوص آشنایی با آسیب‌های ورزشی، همایش کوه‌پیمایی، افتتاح طرح هر پارک یک بازی بومی و محلی، برگزاری جلسه هیات‌های ورزشی با نماینده و فرمانداران را از دیگر برنامه‌های مهم این هفته عنوان کرد.

وی یادور شد: همچنین هم‌زمان با این هفته در استان همدان ۶ طرح ورزشی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.  

استان همدان دارای بیش از ۸۵ هزار ورزشکار در قالب ۵۰ هیات ورزشی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها