امام جمعه آستارا: مشکلات اقتصادی با تکیه بر ظرفیت داخلی قابل رفع است

آستارا - ایرنا - امام جمعه شهرستان آستارا گفت: مشکلات اقتصادی کشور با تکیه بر ظرفیت‌ها و توان تولید داخل و بدون نگاه به خارج از کشور قابل رفع است و مسئولان، برطرف کردن آنها و کنترل بازار را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلی آستارا اظهار کرد: دولت در طول سال های گذشته اقدامات بزرگ و مفیدی انجام داده است اما در برخی مواقع، مدیریت های نامناسب باعث ایجاد مشکلات مختلف می شود.

وی بیان کرد: مردم از وضعیت نامناسب معیشتی، بیکاری و گرانفروشی گلایه مند هستند و سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد مختلف به صورت کامل اجرا نشده است و تمام مسئولان باید با تقویت تولید ملی و اتکا به توان داخلی، به تحقق آن کمک کنند.

وی ادامه داد: سیاست های جمهوری اسلامی ایران مغایر با سیاست های آمریکاست و منشاء بسیاری از مشکلات اقتصادی، تحریم های ظالمانه دشمنان است اما تعامل با دنیا بدون دلدادگی به کشورهای غربی ایرادی ندارد.

خطیب جمعه آستارا افزود: پیوستن ایران به اف ای تی اف آسیب های فراوانی خواهد داشت و به خطر افتادن امنیت اقتصادی، نظامی و استقلال سیاسی کشور از جمله آسیب هاست و مجلس و دولت به این امر آگاه باشند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha