خطیب جمعه خمین: دشمنان ثبات اقتصادی نظام را هدف قرار داده‌اند

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: دشمنان این مرز و بوم ثبات و امنیت اقتصادی نظام اسلامی را هدف قرار دادند تا اقتدار ایران را در دنیا تضعیف کنند.

حجت الاسلام سید علی حسینی پور در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه خمین افزود: مردم ایران با وجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها به آینده نظام اسلامی خوشبین هستند.
وی بیان کرد: دشمنان تلاش می‌کنند فرهنگ اسلامی را تغییر دهند و این فرهنگ غنی را در مقابل خانواده، ازدواج و فرزندآوری قرار دهند.
خطیب جمعه خمین اضافه کرد: ملت ایران به ویژه خواص باید مراقب ایمان و اعتقاداتشان در شرایط جنگ اقتصادی باشند.
حجت الاسلام حسینی پور گفت: ایران محور سخنرانی‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است و این مسئله اقتدار نظام را در دنیا نشان می‌دهد.
امام جمعه خمین با اشاره به سالروز وفات پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع)افزود: این بزرگان فرستادگان خدا برای هدایت انسان‌ها هستند.
حجت الاسلام حسینی پور اظهارداشت: مکتب پیامبر (ص) و اهل بیت(ع) مکتب علم، معرفت، صفا، اخوت، اقتدار و عزت است و امت پیامبر هرگز از حرکت در مسیر اسلام نمی‌ایستد.
وی با اشاره به سالروز هجرت پیامبر اکرم از مکه به مدینه گفت: هدف هجرت که در طول تاریخ و برای تمام پیامبران، برخی ائمه و بزرگان دین رخ داده، حفظ دین بوده است‌.
خطیب جمعه خمین با اشاره به روز برنامه‌ریزی و آمار اضافه کرد: برنامه ریزی بلند مدت و ارائه آمار واقعی بدون وابستگی به خارج از کشور یکی از راهکارهای بهبود وضعیت اقتصادی است.
خمین در جنوب استان مرکزی با ۱۰۵ هزار نفر جمعیت است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =