هنر پهلوانان در کنار مردم بودن است

کرمانشاه - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، هنر پهلوانان را بودن و ایستادن کنار مردم در شرایط سخت دانست و گفت: در شرایطی که مردم با گرفتاری‌ها روبرو هستند روحیات پهلوانی بسیار در رفع مشکلات اثربخش است.

به گزارش ایرنا؛ «حسین خوش‌اقبال» روز پنجشنبه در دیدار جمعی از پیشکسوتان و مدال آوران ورزش پهلوانی استان کرمانشاه به همراهی رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای و رئیس هیات استان با یاد آوری مردم و منش پهلوانان کرمانشاه اظهار داشت: پهلوانان خوشنام کرمانشاه، همیشه در خدمت به مردم پیشگام بوده اند.

وی با تقدیر از صبر و مقاومت مردم در برابر مشکلات و تنگناهای اقتصادی امروز کشور تاکید کرد: مردم باوجود شرایط سخت از انقلاب شان دفاع کرده اند و لایق بهترین خدمات هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه "این نام نیک است که ماندگار است" تاکید کرد: نباید گذاشت احترام پیشکسوتان در جامعه کم رنگ شود چرا که پهلوانان از نیک نامان روزگار هستند.

خوش اقبال با تاکید بر تقویت ورزش به ویژه در بخش پهلوانی افزود: ورزش نجات بخش جامعه از بسیاری از مشکلات و آسیب هاست و توسعه اماکن و امکانات ورزشی مورد حمایت و تاکید مدیریت ارشد استان است.

گفتنی است در پایان این دیدار، حمایل و نشان پهلوانی از طرف رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی به معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه اهدا شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha