رسول‌پناه: با «خلیل‌زاده» مذاکره می‌کنیم/ بشار می‌ماند

تهران-ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما نگرانی‌های هوادران را می‌بینیم و آن‌ها را درک می‌کنیم. «شجاع خلیل‌زاده» و «بشار رسن» با ما می‌مانند.

«مهدی رسول‌پناه» روز پنجشنبه در گفت و گویی در خصوص مطالبات «برانکو ایوانکوویچ» و اقدامات باشگاه برای حل این موضوع، اظهار داشت: ما نامه ای به وکیل برانکو فرستاده‌ایم. انشاالله که هیچ خطری ما را تهدید نمی‌کند. طبق وظیفه‌ای که داریم، سعی می‌کنیم هرچه زودتر این مساله را حل کنیم تا خیال هواداران راحت شود. ما نگرانی‌های هواداران را می‌بینیم و آن‌ها را درک می‌کنیم.

وی در مورد بشار و وضعیت او، گفت: باشگاه صد در صد مخالف رفتن اوست و ما هم این موضوع را به او اعلام کردیم. بشار با ما قراردادی دارد که نمی‌تواند از پرسپولیس جدا شود.  شب گذشته نیز من به هتل محل اقامت او رفته و ضمن احوالپرسی از رسن بار دیگر به این بازیکن گفتم که پرسپولیس قاطعانه مخالف جدایی است. به رسن گفتم با ما قرارداد دارد و باید به این قرارداد پایبند باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باشگاه نه می‌تواند مخالفت کند و نه اجازه جدایی به رسن می‌دهد. به او گفتم که باید به تعهدات خود عمل کند. پرسپولیس روی حفظ این بازیکن مصمم و جدی است. هواداران نگران هستند و ما این موضوع را درک می‌کنیم. پرسپولیس در آستانه قهرمانی آسیا است و ما نمی‌خواهیم بازیکنان خود را از دست بدهیم.  بشار در حال حاضر با اجازه باشگاه برای شرکت در مراسم سالگرد مادرش به عراق رفته است.

وی افزود: ما به باشگاه قطری هم نامه زدیم و به آن‌ها اعلام کردیم که کارشان درست نبوده است. حتی نامه مجددی را برای این تیم قطری به دلیل اغوای رسن آماده کردیم زیرا بشار با پرسپولیس قرارداد دارد. ما به تمام تعهدات قراردادی هم عمل کردیم و خود بشار هم این موضوع را تائید کرده است.

رسول‌پناه در خصوص وضعیت شجاع خلیل‌زاده هم گفت: قرار است با این بازیکن مذاکره کرده و او را برای ماندن راضی ‌کنیم. خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ماست که انگیزه زیادی هم دارد. او افتخار پرسپولیس است. تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا مشکل او را حل کنیم.  

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت «محمد نادری» و عدم پاسخگویی او به مدیران باشگاه، گفت: با مدیر برنامه‌های این بازیکن در ارتباط هستیم و چند بار هم این موضوع را اعلام کردیم. روز گذشته مدیر برنامه‌های این بازیکن اعلام کرد پنجشنبه به باشگاه می‌آید. من در باشگاه منتظر او می‌مانم.  درباره مذاکره نادری با استقلال، اطلاعی از این موضوع ندارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار ورزش