پنج شهرستان استان سمنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد

سمنان- ایرنا- سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: پنج شهرستان این استان در وضعیت قرمز و سه شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

حبیب ‌الله خجسته پور روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون شهرستان‌های شاهرود، سمنان، مهدیشهر، گرمسار و دامغان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد. 

وی بیان کرد: شهرستان‌های سرخه، آرادان و میامی در بحث شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار دارد.

سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان تصریح کرد: اقشار مختلف جامعه به منظور سلامت عموم و بهبود شرایط نیروهای درمانی، رعایت موازین  بهداشتی را در نظر بگیرند تا وضعیت بهبود یابد.

وی خاطرنشان کرد: بنابر درخواست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و موافقت کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستادملی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت‌های کرونایی از شنبه ۱۹ مهر تا جمعه ۲۵ مهر در کل استان در حال اجراست و برای سلامت و بهبود شرایط استان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. 

سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان تاکید کرد که برگزاری نمازجمعه در ۲۵  مهر طبق محدودیت‌های اعلام شده در استان ممنوع است.

به گفته ظهر پنجشنبه سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت ۲۵۶ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۹ هزار و ۶۰۵ نفر رسید و ۳۰ استان همچنان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها