هماهنگ‌کننده دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در ایران معرفی شد

تهران- ایرنا- دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در ایران، مندیپ اوبرایان را که پیش از این نماینده یونیسف در جمهوری اسلامی بود به عنوان هماهنگ‌کننده مقیم موقت جدید خود معرفی کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، «مندیپ اوبرایان» با بیش از ۲۰ سال سابقه در سازمان ملل متحد، فعالیت‌های خود را به عنوان کارمند محلی این سازمان در هند آغاز کرد و سپس چندین مأموریت بین‌المللی  از سوی سازمان ملل در آسیا، شرق و جنوب آفریقا به عهده گرفت.

وی قبل از آنکه ۱۵ ماه پیش به ایران بیاید، به دلیل علاقه به فعالیت‌های توسعه‌ای و بشردوستانه برای کودکان و زنان، به عنوان معاون روابط چندجانبه و بسیج منابع مالی در دفتر مرکزی یونیسف مشغول به کار بود.

مندیپ اوبرایان دارای دو مدرک کارشناسی ارشد در حوزه روابط بین‌الملل از آمریکا، جامعه‌شناسی از هند و همچنین گواهینامه عالی روش‌های تحقیق درحوزه سلامت و بهداشت از انگلستان است.

در حال حاضر، هماهنگ‌کننده مقیم جدید ایران در مرحله استخدام قرار دارد ولی رؤسای کارگزاری‌های سازمان ملل متحد پذیرفتند تا به صورت چرخشی، در این مقام بسیار مهم خدمت کنند.

پیش از این، نگار گرامی از برنامه جهانی غذا به مدت یک ماه در این مقام خدمت کرد و اکنون این سمت به اوبرایان واگذار شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha