درخشان: مدیریت پرسپولیس باید حواشی را کنترل کند/اختلاف کریمی و پیروانی خوب نیست

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که مدیریت این باشگاه باید حواشی را کنترل و فضا را آرام کند.

«حمید درخشان» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، درباره اتفاقات عجیب و غریبی که در چند روز گذشته برای پرسپولیس رخ داده، گفت: مدیران باشگاه گفتند که پول «برانکو ایوانکوویچ» را می‌دهند و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد زیرا اگر اینطور نشود پرسپولیس به شدت جریمه خواهد شد.

وی ادامه داد: بازیکنان هم ناراحت هستند و باید تمرکز آنها حفظ شود. من امیدوارم که همه بازیکنان از جمله «بشار رسن» و «شجاع خلیل‌زاده» در پرسپولیس بمانند و البته پرونده برانکو هم بدون هیچ جریمه سنگینی تمام شود.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: وظیفه یک مربی این است که تیمش را به بهترین شکل تمرین بدهد و به زمین بفرستد و وظیفه یک مدیر این است که باید حواشی باشگاه را کنترل و فضا را آرام کند.

وی ادامه داد: مدیریت باید بتواند پول بیاورد یا پرونده های انضباطی را حل کند. اگر این کارها هم انجام نشود که دیگر باشگاه چه نیازی به مدیر دارد.

درخشان ادامه داد: وقتی سرمربی دغدغه فکری داشته باشد یا بازیکن ذهنش آماده نباشد تیم ضربه می‌خورد و جمع کردن این مسائل هم کاملا به عهده مدیریت باشگاه است. مدیرعامل باید هنر داشته باشد و بتواند تیمش را کنترل کند اگر این اتفاق رخ نداد آن وقت باید از او انتقاد کرد.

وی در پایان درباره اختلافات که این چند روز گذشته بین «علی کریمی» و «افشین پیروانی» پیش آمده، گفت: به نظر من این اختلافات خوب نیست و نباید باشد. چنین مسائلی فقط به پرسپولیس ضربه می‌زند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =