دستگیری کارمند اخراجی در همدان به خاطر اخاذی ۳۰ میلیون تومانی

همدان- ایرنا- رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: کارمند اخراجی یک شرکت برنامه‌نویسی با قصد اخاذی ۳۰ میلیون تومانی از کارفرمای خود توسط پلیس فتا دستگیر شد.

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فردی با هویت پنهان با بهره گیری از شبکه اجتماعی پیامی را برای مسوول یک شرکت برنامه نویسی ارسال کرده و در قبال منتشر نکردن مفاد پرونده ها و قراردادهای این شرکت در خواست ۳۰ میلیون تومان کرد.

وی اضافه کرد: مسوول این شرکت برای پیگیری موضوع، با در دست داشتن مرجع قضایی به پلیس فتا مراجعه کرده و اظهار داشت که به فردی که چند ماه پیش از شرکت اخراج کرده مظنون است.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان ادامه داد: پلیس با در دست داشتن این سرنخ عامل اخاذی را شناسایی و دستگیر و این فرد در بازجویی‌ها به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سرهنگ سرخوش نهاد یادآوری کرد: متهم حدود سه ماه پیش پس از بروز اختلاف با مسوول یک شرکت برنامه نویسی، از این محل اخارج شده و در اقدامی تلافی جویانه درصدد اخاذی بود که توسط پلیس دستگیر شد.

وی اضافه کرد: طبق گفته متهم، وی به علت اختلاف مالی با مسوول شرکت برنامه نویسی اقدام به ترسیم نقشه‌ای برای اخاذی در قبال فاش نکردن اطلاعات و اسناد این شرکت کرده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =