ابهر از شهرستان‌های مهم در زمینه صنعت و تولید است

زنجان - ایرنا - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ابهر از فعالترین شهرستان‌ها در زمینه صنعت و تولید است و داشتن استانی موفق در گرو توسعه متوازن مناطق مختلف آن است که امیدواریم مجمع نمایندگان زنجان بتواند مشکلات همه نقاط استان را رفع کند.

حجت الاسلام حسن شجاعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ابراز امیدواری کرد مجمع نمایندگان زنجان بتوانند مشکلات همه نقاط استان را مرتفع کنند اظهار داشت: رویکرد نمایندگان استان بررسی مشکلات شهرستان‌های تابعه زنجان و تلاش برای برخورداری همه آنها از امکانات یکسان در کنار توجه به مرکز استان است.

وی با تقدیر از مجمع نمایندگان استان، تصریح کرد: طبق عهدی که با نمایندگان استان داشتیم در شهرستان‌های ابهر و خرمدره حضور یافتند تا با تشریک مساعی مدیران کل استانی و شهرستانی برای رفع موانع توسعه یافتگی پای کار باشیم.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده در شهرستان ابهر یادآور شد: برای تعریض جاده قروه تا یوسف آباد که سالهای سال معطل مانده بود با رایزنی‌های انجام شده ۲۵ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشگاه سه هزار نفری ابهر هم که سال ها نیمه کاره رها شده بود با پیگیری های مختلف قول ۱۲ میلیارد تومان در سال جاری برای این ورزشگاه گرفتیم که امید است مسوولان در این زمینه پای قول خود بمانند و ما هم با جدیت دنبال تخصیص این بودجه ها هستیم که برخی از آنها تخصیص یافته است.

شجاعی با اشاره به سایر اقدامات که مربوط به برخی اقدامات خرد بود، بیان کرد: در کنار اقدامات کلان، جذب سرمایه گذار، رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی و مسایلی از این دست در این دوران به مشکلات خرد مردم که شاید به ظاهر حاد نباشد رسیدگی کردیم درحالی که همین مشکلات به ظاهر خرد می تواند برخی خانواده ها را درگیر کرده باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =