پراخت بیش از ۱۲ هزار وام کارگشایی و ودیعه مسکن به مددجویان کمیته امداد تهران

تهران - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۱۲ هزار و ۳۹۸ فقره وام کارگشایی و ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار نیازمند با معرفی به صندوق امداد ولایت و بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده‌است.

سید ابوالفضل پرپنچی شامگاه چهارشنبه در دیدار با رییس بسیج اصناف کشور افزود: حدود ۱۰۰ میلیارد تومان وام در قالب تسهیلات کارگشایی، ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند پرداخت شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: عده ای از این مراجعان که برای وام های ودیعه مسکن و کارگشایی به کمیته امداد مراجعه می کنند را کارگران هستند که به علت مشکلات مالی ناشی از افزایش ودیعه مسکن و یا بیرون ریختن وسایل منزل توسط برخی از صاحب خانه ها به علت عدم پرداخت اجاره مسکن یا افزایش ودیعه مسکن به این نهاد مراجعه می کنند.

وی اظهار داشت: ۱۲ هزار و ۳۸۹ مورد وام کارگشایی ضروری، ودیعه مسکن، خرید و تعمیرات مسکن به مبلغ ۹۰ میلیارد و ۶۸۵ میلیون تومان به خانواده های تحت حمایت و اقشار نیازمند با معرفی به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بانک قرض الحسنه مهر ایران در شش ماهه ، نخست امسال پرداخت شده است.

پرپنچی، اظهار امیدواری کرد: با کمک اصناف و بازاریان و ایجاد مراکز نیکوکاری بتوانیم خدمات بیشتری به اقشار آسیب پذیر جامعه ارائه دهیم.

نشست مدیرکل کمیته امداد استان تهران و غلامرضا حسن پور رئیس بسیج اصناف کشور که در دفتر اتحادیه فروشندگان چرم طبیعی و مصنوعی و لوازم کفش با هدف ایجاد مراکز نیکوکاری با همکاری اتحادیه ها و اصناف برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها