نورمحمدی: شرایط پرسپولیس جای تعجب دارد

تهران- ایرنا- کاپیتان سال‌های نه چندان دور تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای تیمی که بهترین نتایج را در لیگ قهرمانان آسیا گرفته، جای تعجب دارد که مشکلات پیش پا افتاده‌ای مانند شرایط حال را داشته باشد.

رضا نورمحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنچه که ما از بیرون می بینیم این است که شرایط به خاطر مشکلات مالی، اصلاً خوب نیست. جای تعجب دارد که چرا تیمی مانند پرسپولیس که تا این اندازه خوب عمل کرده و بهترین نتایج را گرفته با چنین مشکلات پیش پا افتاده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس کارشان را به خوبی انجام دادند و آنها لایق بهترین ها هستند. اصلاً در سطح تیمی مانند پرسپولیس نیست که بخواهد با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کنند اما متاسفانه شرایطی را به وجود آورده‌اند که باعث نگرانی همه شده است و هواداران به جای اینکه از راهیابی به فینال آسیا خوشحال باشند، ناراحت شرایط موجود هستند.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: واقعاً نمی شود به غیر از مدیر کنونی باشگاه فردی را مقصر این شرایط دانست. او به نحوی برخورد می‌کند که انگار نمی داند پرسپولیس کجاست و در کجا کار می کند. آقای رسول پناه شما باید پاسخگوی ۵۰ میلیون هوادار پرسپولیس باشید.

وی گفت: مگر پیش از این پرسپولیس دغدغه پول برانکو را نداشت؛ آقای رسول پناه شما روزی که به پرسپولیس آمدی باید این مشکلات را بر طرف می کردید؛ شما با آگاهی از این مشکلات، مدیریت باشگاه را به عهده دار گرفتید اما اقدامی برای حل آن انجام ندادید. آقای رسول پناه شما قبل از سرپرستی باشگاه در هیات مدیره حضور داشتید و از شرایط مطلع بودید پس باید حل آن مشکلات را در اولویت قرار می دادید.

کاپیتان سال های نه چندان دور پرسپولیس در مورد وضعیت مبهم ادامه همکاری با چند بازیکن مانند شجاع خلیل زاده، بشار رسن و کمال کامیابی نیا تصریح کرد: این بازیکنان لایق بهترین‌ها هستند و جایگاه کنونی تیم حاصل زحمت همین نفرات است. با توجه به شرایط، آنها خواسته نابجا ای ندارند و وظیفه مدیریت است که خواسته آنها را اجابت کند. بازیکنان حرمت گذاشتند و به خاطر پرسپولیس قرارداد چند ساله بستند اما مدیریت وظیفه دارد که با توجه به شرایط فعلی، شرایط بازیکنان را تغییر دهد.

نورمحمدی در پایان گفت: اگر مشکلات پرسپولیس حل نشود و بازیکنان جدا شوند، ممکن است این موضوع ادامه راه موفقیت آمیز پرسپولیس را تحت تاثیر قرار دهد؛ پس باید این مشکلات حل شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =