ربیع‌خواه: من و انصاری کاملا بلاتکلیف هستیم/ گل‌محمدی ما را نمی‌خواهد

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در این باشگاه گفت: سرمربی تیم من و محمد انصاری را نمی‌خواهد و این حق او است اما از بی‌احترامی ناراحت هستیم.

به گزارش ایرنا، محسن ربیع‌خواه پس از خروج از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مصدومیتم ۲ ماه پیش و قبل از اعزام تیم به لیگ قهرمانان آسیا به اتمام رسید اما به باشگاه آمدیم تا صحبت کنیم. فعلا بلاتکلیف هستیم.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی به باشگاه نامه زده که من و محمد انصاری را نیاز ندارد اما مسوولان باشگاه برای ما تعیین و تکلیف نکردند و نامه‌ای به ما ندادند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز تسویه نکردم و میزان طلبم و شرایطم هم مشخص نیست. هم من و هم محمد انصاری فصل آینده با پرسپولیس قرارداد داریم.

ربیع‌خواه در مورد اینکه آیا دلخوری میان او و باشگاه پرسپولیس وجود دارد، تصریح کرد: این در همه جای دنیا مرسوم است که یک مربی از یک بازیکن خوشش نمی‌آید. مربی حق دارد خودش بازیکنش را انتخاب کند. این سلیقه مربی است که نیاز به من و محمد انصاری نداشته باشد. این تیم مربی است و موفق هم ظاهر شده است. دلخوری از این بابت نداریم که کسی ما را نخواست. این طبیعی است اما دلخوری ما بابت برخورد و بی‌احترامی است که بازیکنان بابت آن ناراحت هستند.

وی در خصوص جلسه‌ای که با مهدی رسول پناه داشت، خاطرنشان کرد: صحبت رسول پناه این بود که چند روز صبر کنیم تا مصوبه هیات مدیره بیاید و بر سر مطالبات هم گفت‌وگو کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: ما به خاطر این بلاتکلیفی ناراحت هستیم. نقل و انتقالات هم می‌گذرد. یکسری مشکلات مربی با باشگاه دارد اما ما این وسط ضرر می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار ورزش