شبکه‌های فرسوده برق شهرستان‌های استان تهران در حال بازسازی است

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: شبکه‌های فرسوده و تخریب شده در شهرستان‌های این استان به سرعت در حال اجراست.

حاجی رضا تیموری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بهسازی و اصلاح شبکه های فرسوده برق برای کاهش قطعی ها و ایمن سازی شبکه برق استان انجام می شود.

وی افزود: تعمیرات جهادی شرکت توزیع برق استان تهران از روز گذشته در شهرستان‌های غرب استان تهران با حضور ۴۸۰ نفر در قالب ۱۲۶ اکیپ عملیاتی در راستای افزایش تاب‌آوری و اصلاح شبکه‌های فرسوده در حال انجام است ضمن اینکه اصلاح و بازسازی شبکه های برق در سایر شهرستان ها نیز در گذشته اجرا شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین پست‌های ۶۳ کیلوولت در شهرستان های غرب استان از جمله شهریار، قدس و ملارد به منظور افزایش ظرفیت و بهره‌وری و کاهش خاموشی ها بیشتر به زودی احداث می شود.

وی بیان داشت: مانور تعمیرات جهادی با اصلاح ۴ فیدرهای پرعارضه، نصب سه دستگاه سکسیونر قابل قطع زیر بار، اصلاح کلمپ انشعابات و بالانس کردن بار خطوط، نصب علائم هشداردهنده بر روی خطوط، نصب و تعویض چراغهای معابر، تعویض کلید فیوزهای معیوب، ایمن سازی دریچه‌های پایه‌های روشنایی و رفع حریم شبکه ها انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به ایجاد پست سیار در صفا دشت ملارد گفت: این پست به زودی با همکاری برق منطقه ای تهران و شرکت شهرک های صنعتی استان احداث می شود.

وی گفت: همچنین احداث پست های توزیع دایم در شهرستان قدس و شهریار اجرایی می شود.

تیموری از مشترکان برق استان تهران درخواست کرد: با مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی، این شرکت را در ارائه خدمات مطلوب تر یاری رسانند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها