۲۳ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 2048
کد خبر: 84075994
۰ نفر

برچسب‌ها

ثبات قیمت دلار در صرافی‌های بانکی

تهران- ایرنا- نرخ انواع ارز در صرافی‌های بانکی امروز (چهارشنبه) اعلام شد که براساس آمار موجود، هر دلار در بازار امروز با نرخ ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد و یورو با ۲۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به قیمت ۳۷ هزار تومان رسید.

به گزارش ایرنا، در ساعت ۱۴ و ۲۵ دقیقه امروز (چهار شنبه- ۲۳ مهرماه) قیمت فروش دلار در صرافی‌های بانکی با افزایش قیمت ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با ۲۰۰ تومان افزایش با قیمت ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

قیمت فروش یورو نیز با کاهش قیمت، معادل ۳۷ هزار تومان و قیمت خرید یورو بدون تغییر ماند و نرخ آن ۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شد.

در روز کاری گذشته، قیمت فروش دلار در صرافی‌ها ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان بود.

علاوه بر این در سامانه سنا در روز کاری گذشته (۲۲ مهر)، یورو به مبلغ میانگین ۳۶ هزار و ۱۶۴ تومان فروخته شد. دلار نیز روز گذشته با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۵۰ تومان به فروش رسید.

همچنین در سامانه نیما، روز معاملاتی گذشته، قیمت فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۷۹۳  تومان و قیمت فروش حواله دلار نیز با ۲۶ هزار و ۴۹۹ تومان ثبت شد.

بر اساس پیش‌بینی فعالان بازار، انتظار می‌رفت با تصمیم بانک مرکزی و عرضه ۵۰ میلیون دلار در بازار و افزایش سقف خرید صرافی‌ها در بازار متشکل، قیمت ارز کاهشی شود اما دلار در صرافی‌های بانکی از مرز ۳۱ هزار تومان فراتر رفت و شماری از دلالان را ترغیب به افزایش خرید انواع ارز کرد این در حالی است که به اعتقاد برخی فعالان این بازار، افزایش بیش از حد نرخ دلار و سایر ارزها، دلیل اقتصادی و منطقی نداشته و هرلحظه امکان ریزش قیمت ها وجود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =