تبادل تجارب کشتی ایران و صربستان در نشست نصیرزاده و ترایکوویچ

تهران- ایرنا- رییس سازمان لیگ کشتی در نشستی با رییس فدراسیون کشتی صربستان به تبادل تجارب در خصوص برگزاری مسابقات مختلف پرداختند.

به گزارش ایرنا، در جریان حضور «زلیکو ترایکوویچ» رییس فدراسیون کشتی صربستان در تهران، «عبدالمهدی نصیرزاده» رییس سازمان لیگ کشتی ایران با وی نشستی را برگزار کرد.

در این نشست رییس سازمان لیگ کشتی ایران اطلاعاتی را پیرامون چگونگی برگزاری لیگ کشتی ایران با وجود شیوع ویروس کرونا ارائه کرد و در ادامه ترایکوویچ اعلام کرد لیگ کشتی ایران می تواند یک الگو برای صربستان و خیلی از کشورهای دیگر باشد و گفت: تجربیات ارزنده شما در برگزاری لیگ کستی ایران می تواند کمک شایانی به ما در برگزاری مسابقات جهانی کند.

نصیرزاده در این نشست خطاب به ترایکوویچ گفت: با قطعی شدن برگزاری مسابقات جهانی کشتی در سال ۲۰۲۰ شانس ما برای برگزاری جام باشگاههای جهان طی ماه‌های آینده هم افزایش پیدا کرد. از شما می‌خواهیم با توجه به مسئولیتی که در کشتی صربستان و همچنین کنفدراسیون کشتی اروپا دارید، در راه برگزاری این مسابقات ما را یاری دهید. سال گذشته با وجود تمام محدودیت هایی که داشتیم، بازهم توانستیم جام باشگاه‌های جهان را با تعداد تیم‌های خوبی برگزار کنیم. کشتی با توجه به اینکه لیگ‌های حرفه‌ای زیادی در سراسر دنیا مثل فوتبال، والیبال و بسکتبال ندارد، می تواند نهایت بهره را از جام باشگاه‌های جهان ببرد.

در ادامه زلیکو ترایکوویچ نیز به صحبت پرداخت و گفت: مسابقات جهانی کشتی با شرایط خاصی در صربستان برگزار خواهد شد. امیدواریم که در ادامه مسابقات دیگر از جمله جام باشگاه‌های جهان نیز امکان برگزاری داشته باشند. مسابقات جام باشگاه‌های جهان را سالی که در مجارستان برگزار شد، از نزدیک دیدم. سال گذشته نیز ما توانستیم جام باشگاه‌های اروپا را برگزار کنیم. قطعا این آمادگی در میان تیم های اروپایی وجود دارد که در جام باشگاه‌های جهان شرکت کنند. ما حتی این آمادگی را داریم که در آینده میزبان این مسابقات باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =