۳۵۰ بسته معیشتی در اشنویه توزیع شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه اشنویه گفت: ۳۵۰ بسته معیشتی به ارزش بیش از ۹۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار علی حسینی روز چهارشنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب شده برخی از اقشار ضعیف جامعه دچار مشکل مالی و کمبود درآمد شوند، افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، سپاه اقدام به توزیع اقلام حمایتی بین نیازمندان این شهرستان کرد.

وی اظهار داشت: در مرحله دوم کمک‌های مومنانه و به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بسته‌های معیشتی به همت سپاه پاسداران بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

فرمانده سپاه پاسداران اشنویه ادامه داد: در همین راستا و از اوایل اجرای کمک‌های مومنانه نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان و با برنامه‌ریزی کامل شناسایی و سازماندهی شده‌اند تا این کمک‌ها به دست آنها رسانده شود. 

وی گفت: این بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، تن‌ماهی و حبوبات  است که در مناطق حاشیه شهر در بین خانواده‌های کم‌درآمد توزیع شد.

رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان اشنویه آغاز شده است.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم و آغاز رزمایش همدلی و کمک مومنانه بیش‌از ۹هزار بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده ‌است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =