۲۳ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 84075369
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۱۲هزار واحد در طرح اقدام ملی مسکن در گیلان ساخته می شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره به تامین زمین برای طرح اقدام ملی مسکن گفت: ساخت ۱۲ هزار و ۳۰۰ واحد جزو برنامه های طرح اقدام ملی مسکن در استان است.

ارسلان زارع روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان با تاکید بر ضرورت منظم شدن برگزاری شورای مسکن شهرستان ها برای پیشبرد این برنامه افزود: طرح اقدام ملی مسکن استان یکی از اقدامات مورد انتظار ما و مردم و تامین زمین برای ساخت این واحدها اقدام بسیار بزرگی بود که عمده آن توسط راه و شهرسازی استان انجام شده است.

وی از دستگاه های متولی اجرای این پروژه خواست تا به گونه ای این طرح پیش برود که گیلان جزو پیشتازان اجرای این طرح در کشور باشد و  با پیشرفت خوب پروژه ۲ هزار و ۸۴۰ واحدی  فاز ۲  در استان  انتظار می رود  بخشی از این پروژه با تلاش خوب متولیان به بهره برداری برسد.

 وی خاطر نشان کرد: باید با اجرای سریعتر  این چنین طرح هایی به  اقشار متوسط و پایین جامعه کمک کنیم.

زارع به پیشنهاد ارائه شده برای تعیین قیمت زمین های طرح ملی اقدام مسکن موافقت و تصریح کرد : با قیمت گذاری ۶۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان در این طرح موافقت می شود.

زارع همچنین با اشاره به مشکلات مسکن مهر در شهرستان های تالش و آستارا  گفت: کمیته ای متشکل از دستگاه های مربوطه برای حل مشکلات  مسکن مهر در این شهرستان ها تشکیل شود.

نماینده عالی دولت در گیلان اظهار داشت:  همچنین  جلسات این کمیته به صورت مستمر  برای بهبود زیر ساخت ها در طرح اقدام ملی مسکن صورت بگیرد.

تاکنون ۶ هزار و ۲۰۰ نفر در طرح اقدام ملی مسکن گیلان ثبت نام کردند که ۲ هزار و ۶۹۸ نفر واجد شرایط شناخته شده اند .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha