تدارک حوزه هنری برای اکران «دیدن این فیلم جرم است»

تهران- ایرنا- حوزه هنری در حال تدارک برای اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان است.

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از  روابط عمومی فیلم، محمدرضا شفاه درباره وضعیت اکران فیلم دیدن این فیلم جرم است، گفت: شرایط کرونا سینما را در وضعیت خاصی قرار داده و خیلی نمی‌توان درباره ماه‌های آینده سینما به تحلیل قطعی رسید. اما جمع بندی ما این است که اکران سینمایی فیلم دیدن این فیلم جرم است را در برنامه قرار دهیم و احتمالا به زودی تاریخ اکران فیلم را مشخص خواهیم کرد.

شفاه بیان کرد: شرایط فیلم ما منحصر به فرد است. دیدن این فیلم جرم است نزدیک به یک سال توقیف بود و بعد هم که تصمیم بر اکران گرفتیم کرونا پیش آمد. از طرفی هم حرف فیلم جوری نیست که بتوان بیش از این برای نمایش آن صبر کرد، چرا که احتمال می‌دهیم در صورت تعویق اکران، بعدا موانعی برای نمایش فیلم به وجود آید و فیلم بیش از این ضربه بخورد.

تهیه کننده فیلم ادامه داد: به‌ هرحال دیدن این فیلم جرم است حرف مردم است و این امید را داریم که با توجه به اقبالی که در اکران‌های جشنواره فجر و اکران‌های جانبی داشتیم، در اکران عمومی هم مردم فیلم را تماشا کنند و آن را دوست داشته باشند و به نوعی یخِ اکران های سینمایی با این فیلم آب شود. از این جهت در صدد هستیم در اسرع وقت فیلم را در سینماها اکران کنیم که احتمالا در همین روزها تاریخ آغاز اکران سینمایی را هم نهایی خواهیم کرد.

فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه محصول حوزه هنری است که بعد از اکران در جشنواره فجر سال ۹۷ دچار حاشیه‌هایی شد و پروانه نمایش بعد از یک سال در بهمن ۹۸ صادر شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha