امیری: اسکوچیچ در این اردو ثابت کرد مربی خیلی خوبی است

تهران- ایرنا- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: دراگان اسکوچیچ نشان داد که مربی خیلی خوبی است؛ او ارتباط بسیار خوبی بین بازیکنان به وجود آورد.

به گزارش ایرنا، وحید امیری در حاشیه اردوی تیم ملی فوتبال ایران در ترکیه اظهار داشت: خدا را شکر ما در این مدت اردوی خوبی داشتیم. متاسفانه بازی با مالی لغو شد ولی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازی خیلی خوبی مقابل تیم ازبکستان انجام دادیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه بعد از وقفه‌ای طولانی بازیکنان کنار بکدیگر قرار گرفتند و مدت کوتاهی کنار هم بودیم خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه خوبی هم کسب کردیم. اگر بازی با مالی برگزار می‌شد بهتر بود اما به خاطر شرایط کرونا و سلامتی بازیکنان تیم ملی، صلاحدید این بود که بازی برگزار نشود.

هافبک باتجربه تیم ملی درباره عملکرد اسکوچیچ و کادر فنی خاطرنشان کرد: آقای اسکوچیچ نشان داد که مربی خیلی خوبی است. او ارتباط بسیار خوبی بین بازیکنان به وجود آورد. در این اردو نفرات جدیدی به تیم ملی دعوت شده بودند ولی خیلی شرایط صمیمانه‌ای بین بازیکنان وجود داشت. سرمربی هم روی این مساله تاکید داشت که جو خوبی بین تیم حاکم بشود که اینطور شد. امیدوارم همه از تیم ملی حمایت شود تا شرایط مساعد شود.

امیری در پایان گفت: بعد از یک سال و خرده‌ای تیم ملی توانست یک اردو برگزار کند. امیدوارم این اردوها ادامه داشته باشد. ما دیدیم که کادر فنی شبانه‌روز تلاش کردند تا شرایط تیم‌ها را آنالیز کنند و تیم خوبی را روانه بازی‌ها کنند. امیدوارم همه چیز دست به دست هم بدهد و دوباره به جام جهانی صعود کنیم و شرایط برای افتخار آفرینی مجدد فراهم شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha