هم‌افزایی خوش‌نویسی، تذهیب و شعر درآثار کاوه تیموری

تهران- ایرنا- پیشکسوت عرصه خوشنویسی در تشریح نمایشگاه خود با عنوان «آموزگار مهر» گفت: این آثار نتیجه هم‌افزایی خوش‌نویسی، تذهیب و شعر هستند که با هدف تجلیل از مقام شامخ استادان، معلمان و آموزگاران خلق شدند.

نمایشگاه آثار خوشنویسی کاوه تیموری هنرمند و پژوهشگر عرصه خوشنویسی با عنوان آموزگار مهر دوشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۹ در گالری هنری برج میلاد آغاز به کار می کند.

این هنرمند پیشکسوت در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: تکریم از کادر بزرگوار درمان و سلامت را با زبان هنر انجام دادیم که در ادامه مجموعه آثاری را با مضمون پاسداشت مقام و منزلت شامخ استادان، معلمان و آموزگاران طی ۹ ماهه گذشته به نگارش درآوردم.

وی افزود: معمولا در تکریم معلمان و استادان که تلاش وافری را در عرصه آموزش انجام دادند تلاش های زیادی صورت نگرفته است که به همین دلیل  تصمیم گرفتم با انتخاب ابیات مرتبط با منزلت معلمان و استادان و آموزگاران تابلوهایی را بنویسم. 

۳۰ اثر آراسته به تذهیب  رفعت موسوی هنرمند پیشکسوت در نمایشگاه حضور دارد که نتیجه هم‌افزایی خوش‌نویسی، تذهیب و شعر فارسی آثار چشم‌نوازی را به وجود آورده است.این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز با رعایت پروتکل های بهداشتی در برج میلاد برگزار خواهد شد. 

در این مراسم از «آلبوم نفیس آموزگار مهر» نیز رونمایی خواهد شد.

نمایشگاه آثار خوشنویسی آموزگار مهر دوشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ صبح در گالری هنری برج میلاد به نشانی تهران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، خروجی همت شرق، ورودی برج میلاد آغاز به کار می کند و تا ۸ آبان ادامه خواهد داشت.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha