۸۴۴ میلیارد ریال وام خرید کالا به فرهنگیان مازندران اختصاص یافت

ساری - ایرنا - معاون پژوهش، برنامه ریزی، توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت که ۸۴۴ میلیارد ریال وام لیزینگی خرید کالا برای فرهنگیان این استان تخصیص یافته است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ، علی سهرابی افزود که این مبلغ در قالب وام ۲۰۰ میلیون ریالی به ۴۲۲ فرهنگی پرداخت می شود.

وی با اظهار این که عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان مانند سال‌های گذشته بسیار عالی و قابل ستایش است ، گفت : گزارش عملکرد این صندوق نشان دهنده پویایی آن مانند سال های گذشته است.

سهرابی از واریز سهم دولت به صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و  افزود: چهار هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال سهم دولت متعلق به سال های ۹۶ و ۶ ماهه ۹۷ به حساب سپرده اعضاء واریز شده است.

وی همچنین به واریز سود صندوق ذخیره فرهنگیان در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت : ۱۱ هزار میلیارد ریال سود صندوق مربوط به سال ۹۸ نیز به سپرده های اعضای این صندوق در شهریور ۹۹ واریز شد.

معاون آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه تسویه حساب بازنشستگان فرهنگی هم تا پایان تیر ۹۹ انجام شد ، افزود در دی ماه ۹۹ برنامه ریزی برای واریز ۳۵ هزار میلیارد ریال از محل سود صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha