انتخابات کانون‌های فرهنگی دانشگاه ارومیه مجازی شد

ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه ارومیه گفت: انتخابات کانون‌های فرهنگی این دانشگاه به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، مجازی برگزار می‌شود.

رحیم حب نقی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه برای اولین بار انتخابات کانون‌های فرهنگی به صورت مجازی برگزار خواهد شد، افزود: زمان برگزاری این انتخابات ششم آبان ماه خواهد بود.

وی با بیان اینکه دانشجویان تا 25 مهر می‌توانند در مجمع عمومی شرکت کنند، افزود: تا 28 مهرماه ثبت نام از نامزدهای شورای مرکزی کانون‌ها انجام خواهد شد.

رییس دانشگاه ارومیه در رابطه با اسامی کانون‌های فرهنگی این دانشگاه که انتخابات مجازی خواهند داشت، بیان کرد: کانون ریحانه النبی و مهدویت از کانون‌های مذهبی، کانون‌های ایرانگردی، آذربایجان، کارآفرینی، کتابخوانی، نشاط آفرینان طبیعت و هلال احمر از زیرمجموعه کانون‌های اجتماعی و کانون‌های هنری تئاتر، شعر و ادب، فیلم و عکس، هنرهای تجسمی و موسیقی انتخابات مجازی خواهند داشت.

وی با تاکید بر حمایت از تقویت تشکل‌های دانشجویی، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، برنامه‌های تشکل‌ها باید به سمت و سوی مجازی سوق پیدا کند.

حب نقی گفت: این دانشگاه 69 تشکل دانشجویی، کانون فرهنگی، انجمن علمی و هیات مذهبی فعال دارد.

دانشگاه ارومیه برای اولین بار در نظام رتبه‌بندی لایدن (CWTS Leiden Ranking) یکی از معتبرترین نظام‌های رتبه‌بندی دانشگاه‌های برتر جهان حضور یافت.

 پیش از این دانشگاه ارومیه در نظام رتبه‌بندی تایمز نیز حضور داشته است و در رتبه‌بندی اخیر پایگاه استنادی جهان اسلام ارتقای ۱۵ پله‌ای داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها