معرفی نامزد نیابتی معتدل از سوی اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ بعید نیست

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان تاکنون به نامزد خاصی برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نرسیده اند، احتمال داد که این گروه‌ها درصورت نداشتن نامزد، گزینه نیابتی معتدل و نزدیک به اصلاح طلبان را برای انتخابات ۱۴۰۰ معرفی کنند.

«شهرام صادر» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره برنامه اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ریاست جمهوری گفت: اصلاح طلبان در نشست‌های خود بحث‌های فراوانی داشته‌اند و تاکنون به جمع بندی نهایی برای انتخاب نامزد واحد برای انتخابات ریاست جمهوری نرسیده اند. اما با توجه به شرایط حساس کشور بهتر است اصلاح طلبان با اجماع روی گزینه اصلح به نحو شایسته و موثرتری ایفای نقش کنند.

دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی پیش بینی کرد که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، فرد خاصی سوای جریان‌های سیاسی، همانند دوره نهم و دهم در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود.

وی همچنین درباره اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و تعیین شرط سنی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: این تغییرات بسیار منطقی و مناسب است چرا که محدود شدن شمار نامزدها در شرایط موجود بسیار مفید و موثر خواهد بود.

شهرام صادر که پس از درگذشت محمدرضا راه چمنی به دبیرکلی حزب وحدت و همکاری ملی انتخاب شده است یکی از فاکتورهای رییس جمهوری آینده را داشتن روحیه جهادی برای حل مشکلات ارزیابی کرد.  

 انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری  بیست و هشتم خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =