واکسن آنفلوانزا به ۳۰ هزار جانباز پایتخت تزریق شد

تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: تکنسین‌های این مرکز تاکنون به ۳۰ هزار جانباز واکسن آنفلوانزا تزریق کردند.

دکتر پیمان صابریان عصر دوشنبه به خبرنگاران گفت: در ایام کرونایی که تعداد ماموریت های مرکز اورژانس بشدت افزایش یافته تکنسین های این مرکز عهده دار تزریق واکسن آنفلوانزا به جانبازان بالای ۵۰ درصد شده اند.

وی افزود: تکنسین‌های اورژانس تهران با حضور در مراکز نگهداری جانبازان و مراجعه به درب منازل این افراد، کار تزریق واکسن آنفلوانزا را انجام می دهند.

رییس اورژانس تهران ادامه داد: این طرح با همکاری بنیاد شهید و جانبازان در حال انجام است و قرار است به تمامی جانبازان ۵۰ درصد به بالا توسط تکنسین های اورژانس این واکسن تزریق شود.

به گفته وی، در شهرستان های استان تهران نیز تکنسین های همان شهرستان مشغول این کار خداپسندانه هستند.

صابریان خاطرنشان کرد: در این طرح تلاش داریم در فصل سرما اجازه ندهیم همزمان شاهد همه گیری ویروس کرونا و آنفلوانزا در جانبازان باشیم و خطر وقوع همزمان این دو همه گیری را به حداقل برسانیم.

وی با بیان اینکه تکنسین های اورژانس همواره بصورت ۲۴ ساعته آماده هر گونه خدمات درمانی به بیماران و مصدومان احتمالی هستند از شهروندان خواست جهت دریافت خدمات این مرکز به سامانه ۱۱۵ تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha