مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم رشد تا ۱۸ آبان تمدید شد

تهران-ایرنا- دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد از تمدید مهلت ارسال آثار و فرصت ثبت‌نام برای فیلم‌سازان علاقمند به شرکت در این دوره تا ۱۸ آبان ماه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه  سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی فیلم رشد آخرین وضعیت فعالیت‌های دبیرخانه بررسی و بر اساس درخواست‌های تلفنی و کتبی تعدادی از شرکت کنندگان در این جشنواره برای تمدید فرصت اعلامی، سید سعید بدیعی دبیر پنجاهمین دوره جشنواره اعلام کرد این زمان تا ۱۸ آبان ماه تمدید شد.

وی در این خصوص گفت: روند اجرایی پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد امسال شرایط خاص و متفاوتی را نسبت به سال‌های قبل سپری می‌کند و با توجه به اینکه بسیاری از هنرمندان از جمله فیلم‌سازان داخل و خارج از کشور در شرایط و محدودیت‌های سخت کرونایی به تولید آثار خود مشغول هستند، دبیرخانه فیلم رشد هم تا جایی که بتواند همکاری و مساعدت لازم برای رسیدن برخی از آثار تولیدی که مراحل فنی و پایانی کار را پشت سر می‌گذارند به عمل خواهد آورد.

دبیر پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد افزود: دبیرخانه فیلم رشد همچنان در حال دریافت آثار دوره پنجاهم است و اگر چه مهلت اعلام شده اولیه هنوز به پایان نرسیده است اما اعضای هیات انتخاب به زودی کار خود را آغاز خواهند کرد و آثار برتر برای حضور در بخش مسابقه مشخص خواهند شد.

به گزارش ایرنا، جشنواره بین المللی فیلم رشد به عنوان یکی از قدیمی ترین گردهمایی اهالی هنر سینما در ایران دانست که میان مخاطبان خاص خود یعنی دانش آموزان، معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت و سایر علاقمندان برگزار می شود. اکنون جشنواره ی بین المللی رشد به عنوان نخستین جشنواره ی آموزشی ایران طی چهار دهه با برگزاری منظم و منسجم خود یکی از پرمخاطب ترین جشنواره های سینما یی کشور است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha