فرهنگیان ۱۰۰ میلیارد تومان به آموزش و پرورش کمک کردند

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش پویش «لبخند رضایت» را دومین مرحله از رزمایش کمک‌مومنانه خواند و گفت: فرهنگیان ۱۰۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی در اولین مرحله این رزمایش، به آموزش و پرورش کمک کردند.

«علیرضا کاظمی» روز دوشنبه در حاشیه پویش ملی «لبخند رضایت» که در شهریار آغاز به کار کرد به خبرنگاران گفت: در هر استان و منطقه، ستادی تحت عنوان «جمع‌آوری کمک‌های مومنانه» تشکیل شده و این ستاد در تمام ادارات‌کل آموزش و پرورش استان‌ها، کانون‌های فکری و پایگاه‌های بسیج فرهنگیان در کل کشور فعال است.

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: امیدواریم این پویش همچنان ادامه داشته باشد زیرا کشور ما در شرایط سخت اقتصادی ناشی از بحران کرونا و مشکلات معیشتی مختلفی که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند قرار دارد و یقینا به پویش‌های اینچنینی نیاز بیشتری احساس می‌شود.

کاظمی با بیان اینکه امیدوارم این پویش نقش خوبی در فرهنگسازی داشته باشد، اظهار داشت: پویش‌های اینچنینی دست‌آوردهای مادی زیادی برای حل مشکلات مردم در پی خواهد داشت.

«کمک‌مومنانه» در قالب یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل گرفت و مردم مومن برای اثبات ارادتشان به امام زمان(عج) صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی را که جامعه‌ای همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به ظهور رساندند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =